Перейти до вмісту

Інтелектуальні розваги для людей похилого віку

Природні способи покращення пам’яті у людей похилого віку

Старіння – це процес, який зачіпає всі частини та органи людського тіла, включаючи мозок. У людей похилого віку це може виявлятися, наприклад, у проблемах з концентрацією уваги, погіршенні інтелектуальних здібностей, а також у проблемах з пам’яттю. Літні люди також схильні до ризику різних захворювань, таких як деменція і хвороба Альцгеймера. Тому кожна людина похилого віку з невеликою допомогою близьких має спробувати природні методи покращення пам’яті.

Порушення пам’яті можуть бути дуже неприємними – як для людей похилого віку, так і для їх близьких. Спочатку вони можуть виявлятися в забудьку списку покупок, пошуку предметів повсякденного побуту, а згодом можуть перерости в проблеми з орієнтацією або виконанням, здавалося б, простих дій. Така запущена стадія порушень пам’яті, очевидно, потребує професійного лікування.

Інтелектуальні розваги

Розглядаючи вправи на згадку для літньої людини, не потрібно одразу записувати її на спеціалізовані заняття до терапевтів чи психологів. Відмінним тренуванням мозку є всілякі розваги, що вимагають інтелектуальної залученості: ігри в міста – держави, настільні та карткові ігри, кросворди, судоку, ребуси та головоломки, зрозуміло, з урахуванням їх розумових здібностей. У будинку для людей похилого віку наші клієнти люблять саме так проводити вільний час, розглядаючи цей вид діяльності як розвагу. Вдома люди похилого віку напевно будуть щасливі, коли їхні діти чи онуки допомагають їм розгадувати кросворди або коли вони час від часу зустрічаються з друзями для гри в бридж. Це природний спосіб стимулювати роботу мозку.

Дієта для пам’яті та концентрації

Поліпшення розумової підготовки людей похилого віку також можна досягти, дотримуючись відповідної дієти. Складні вуглеводи необхідні правильного функціонування мозку, повільно перетравлюються і поступово виділяють енергію в організм. Їх можна знайти, серед іншого, в цільнозернових продуктах, паростках, вівсянці, коричневому рисі та крупах. У щоденне меню також слід включати продукти, багаті на жирні кислоти омега – 3 і омега – 6 (жирна риба, рослинні олії, горіхи), залізом (м’ясо, шпинат, бобові), лецитином (ростки, соєві продукти, арахіс), магнієм (какао) ), шоколад, крупи, горох, вітаміни групи В (дріжджі, м’ясо, сир, картопля) та вітамін D (риба, яйця, печінка).

Звичайно, фізична активність та достатній сон також необхідні підтримки здоров’я мозку. А головне, цим правилам може дотримуватися вся родина, а не лише люди похилого віку. Це буде добре для всіх!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *