Перейти до вмісту

Короткострокове адаптаційне перебування у пансіонаті

Що таке короткостроковий догляд за людьми похилого віку?

Життя в Радість – приватний будинок для людей похилого віку, крім стандартного догляду за літніми людьми, включаючи довгострокове проживання в пансіонаті, також надаємо послуги в області короткострокового догляду і навіть на кілька годин. У цій статті ми розповімо, що являє собою цей вид підтримки для сімей, які доглядають літніх родичів, і коли їм варто скористатися.

Догляд за людьми похилого віку, коли родичів немає вдома

Багато сімей самі піклуються про людей похилого віку, щодня надають їм підтримку. Однак трапляються випадки, коли члени сім’ї планують більш тривалу відсутність. Найчастіше це відбувається під час курортного сезону, коли ми їдемо у відпустку або під час тривалих відряджень. Не кожна людина похилого віку зможе подбати про себе кілька днів, особливо якщо вона бореться з більш серйозними захворюваннями, що вимагають швидкого лікарського втручання у разі виникнення будь-яких проблем. У таких випадках на допомогу приходить будинок для людей похилого віку «Життя в Радість», що надає короткостроковий догляд. Протягом цього часу нашому гостю буде забезпечено проживання та комплексний догляд та медична допомога. Крім того, він зможе скористатися заняттями з реабілітації та іншими формами проведення вільного часу з іншими мешканцями нашого будинку.

Короткострокове адаптаційне перебування

Рішення помістити літню людину в будинок для людей похилого віку завжди пов’язане з багатьма дилемами. І у старшого, і у його родичів часто буває багато страхів, які найкраще розвіяти, приїхавши та познайомившись із нашою установою. Прекрасною можливістю є можливість скористатися короткостроковим, навіть кількагодинним перебуванням, під час якого людина похилого віку зможе познайомитися не тільки з місцем, але й з лікарями, опікунами і насамперед з жителями пансіонату Життя в Радість. Це найкращий спосіб розвіяти будь-які сумніви! Таке адаптаційне перебування може полегшити прийняття рішення, і водночас позбавити літню людину стресу, пов’язаного зі зміною місця проживання.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *