Перейти до вмісту

Тимчасове перебування літньої людини в будинку для людей похилого віку

Короткочасний догляд за людьми похилого віку. Коли варто використовувати?

Короткостроковий догляд (включаючи догляд у нічний час та у вихідні дні) є величезною підтримкою для багатьох сімей, які доглядають літніх людей. Цей варіант спрацює в першу чергу, коли ми їдемо у справах або у відпустку – не всі люди похилого віку здатні повноцінно подбати про себе в такий час. У яких випадках варто використовувати короткостроковий догляд?

Професійний догляд та медична допомога

Існує безліч видів професійної допомоги людям похилого віку. Найбільш поширеним з них є цілодобовий догляд у будинку для людей похилого віку. Проте, варто звернути увагу і другий варіант, тобто. короткостроковий догляд. Ця форма часто є доповненням до погодинного догляду, хоча зазвичай її обирають члени домогосподарства в ситуаціях, коли вони не можуть доглядати літню людину.

Обраний будинок для людей похилого віку «Життя в Радість» у Житомирі, надає всебічну підтримку літній людині. Це пристосовано до індивідуальних потреб та очікувань людей похилого віку. Тимчасове перебування в пансіонаті для людей похилого віку вибирається також у ситуаціях, коли тягар догляду за людиною похилого віку сприяє погіршенню фізичного або психічного стану особи, яка здійснює догляд або загрожує збалансованому функціонуванню всієї сім’ї. Професійний короткостроковий догляд забезпечує літній людині безпечне, стабільне та комфортне перебування. Це особливо необхідно для людей похилого віку, які не можуть самостійно функціонувати без опікуна. Найчастіше це пов’язано з деменційними захворюваннями (пов’язаними з поступовим поглибленням дегенерації головного мозку), але не лише. Вихідні або кілька днів перебування в будинку для людей похилого віку також можуть бути єдиним рішенням у ситуації, коли опікун тимчасово хворий або необхідно виїхати.

Тимчасове перебування як момент регенерації для опікунів

Тимчасове перебування літньої людини в будинку для людей похилого віку — це рішення, яке дає його опікуну хвилину перепочинку. У цей час останній може відпочити від повсякденних, часто стомлюючих фізично та морально, обов’язків, пов’язаних із доглядом за людиною похилого віку. Це період, коли він може відновитися, відпочити, скористатися перебуванням у санаторії, зробити ремонт у квартирі, надолужити втрачене за своїми робочими обов’язками. Хоча відправлення літньої людини в будинок для людей похилого віку, навіть на кілька днів, як і раніше викликає негативні асоціації у багатьох сімей, це рішення в довгостроковій перспективі може принести багато користі (як особи, які забезпечують догляд, ми відпочиватимемо, дистанціюватися, стрес, знайдіть час для себе та своєї сім’ї).

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *