Перейти до вмісту

Київ – Пансіонат для літніх

Будинок для людей похилого віку для людей зі старечим недоумством – у Києві та Київській області

Старче недоумство – захворювання, яке досі недооцінене і розглядається суспільством лише як симптом старіння організму. Однак старече недоумство – це захворювання, яке може виникнути, а може і не виникнути: коли воно виникає у людей похилого віку, догляд за ними настільки складний, що сім’ї вирішують помістити пацієнта в будинок для людей похилого віку.

Людям, які страждають на старече недоумство, потрібна медична допомога і контакт з іншими людьми – чим далі прогресує захворювання, тим більше вони втрачають самостійність у житті і стають залежними від інших. Будинок для людей похилого віку для пацієнтів з хворобою Альцгеймера дає їм можливість функціонувати в безпечних умовах у невеликій спільноті, маючи доступ до найближчих членів сім’ї.

Люди, які потребують особливої уваги

Старі люди зі старечим недоумством або з початком хвороби Альцгеймера вимагають відповідного, спеціального лікування з боку осіб, які здійснюють догляд, та певних правил, які полегшать їх повсякденне функціонування, чи то в сімейному будинку, чи в будинку для людей похилого віку для старечих недоумством:

  • літні люди найкраще почуваються в стабільному, незмінному середовищі, серед тих самих людей;
  • важливий розпорядок дня, що задає ритм дня, без поспіху та поспіху пацієнтів;
  • спілкування з такими людьми має будуватися простою мовою та повільними, недвозначними висловлюваннями;
  • літнім людям у будинку для літніх людей потрібна якомога більша незалежність, незважаючи на те, що деякі види діяльності забирають у них більше часу;
  • важливі інтеграційні заходи, організовані будинком для людей похилого віку для людей зі старечим недоумством – розгадування кросвордів або простих настільних ігор допомагає тренувати пам’ять і концентрацію уваги;
  • в будинку для людей похилого віку персонал забезпечує людям похилого віку необхідний обсяг фізичної активності з урахуванням їх можливостей.

Необхідна медична допомога в будинку для людей похилого віку

Старче недоумство спочатку проявляється у літніх людей загальною слабкістю організму, погіршенням пам’яті, апатією і небажанням займатися якоюсь діяльністю чи суспільством. Найчастіше це симптоми, які ігноруються в сім’ї і вважаються поведінкою, типовою для людей похилого віку – і насправді чим раніше їх помітять, тим більше шансів, що розвиток захворювання вдасться зупинити. Лише наростаючі проблеми з пам’яттю, координацією рухів, а іноді навіть з побіжною промовою є стимулом для родичів літньої людини звертатися за професійною медичною допомогою та спеціальним доглядом, наприклад, до будинку для людей похилого віку для людей зі старечим недоумством. Це центри, де вся увага персоналу спрямована на людей похилого віку – це набагато більше, ніж можуть забезпечити навіть найдбайливіші члени сім’ї.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *