Перейти до вмісту

Лікування болю.

Біль у літньому віці та методи її лікування.

Біль у літніх людей зазвичай стосується суглобів (близько 50-75%) та крижово-поперекової області (50%), а також нижніх кінцівок (близько 50%) та нервової системи (близько 5-12%). Головні болі, біль у животі, біль у грудях поряд з лицьовими болями найчастіше виникають у групі людей віком 45-55.

Біль у людей похилого віку Будинок для людей похилого віку в Житомирі. в основному стосується: суглобів кінцівок та крижово-поперекової області, нижніх кінцівок, а також периферичної нервової системи (постгерпетична невралгія та діабетична нейропатія — від англійської: postherpetic neuralgia (PHN). хвороблива діабетична нейропатія.

Біль є частиною існування.

Людина – це мисляча і страждаюча істота. Немає більш поширеного та описаного явища, ніж біль. Описи болю та методики її лікування можна знайти в ранніх історичних легендах. Лікування болю було описано на вавилонських глиняних табличках та в єгипетському папірусі, а також у залишках давньої Персії та Трої. Здається, що люди давно відчувають біль та шукають способи боротьби з нею.

Пацієнти старше 60 років не становлять однорідної популяції. Вибір та дозування аналгетиків у пацієнтів віком 60-75 років (коли вони не мають ниркової та печінкової недостатності) не відрізняються від методів ведення у молодших пацієнтів.

Гострий (посттравматичний) біль зустрічається приблизно у 5% населення і не залежить від віку. Хронічний біль уражає близько 27% населення і це число швидко збільшується з віком пацієнтів, досягаючи понад 50% пацієнтів віком від 65 років. Це підтверджується тим, що кількість звернень до лікаря, які викликані больовими відчуттями у людей віком від 65 років, по відношенню до пацієнтів віком від 18 до 30 років збільшується з 75 до 400/1000 відвідувань.

Наприклад, «біль у хворого на рак» різноманітний і складний. Вона може мати характеристики гострого та хронічного болю або рецепторного та нерецепторного болю. Найчастіше причиною болю є рак або його лікування, але також прогресуюча слабкість, або зниження імунітету, або виснажливі та супутні захворювання. Ретельна діагностика болю та визначення її причин поряд із механізмом формування є основою ефективної терапії. Завжди необхідно враховувати, чи можна використовувати причинно-наслідкове або симптоматичне управління, яке націлене на місце освіти та механізми, що спричиняють біль.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *