Перейти до вмісту

Лікування венозної недостатності.

Як літня людина повинна дбати про вени
?

Хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок є поширеною проблемою. Значна частина людей, які борються з цією недугою – це люди похилого віку, які давно лікуються або тільки починають боротися з цією недугою. Чому це так і як із цим боротися?

Процес старіння торкається всіх тканин людини, включаючи судини. Вони провисають, венозні клапани не закриваються так, як повинні, м’язи не такі пружні, як раніше. Втім, механізми, що підтримують наші судна, втрачають свої «властивості». Ось чому так багато людей у ​​віці 60+ борються з хронічною венозною недостатністю нижніх кінцівок
, включаючи варикозне розширення вен, набряки та відчуття тяжкості ніг.

Профілактика матиме свої позитивні ефекти у майбутньому.

Венозна недостатність є прогресуючим захворюванням і не може бути усунена. Однак, ви можете уповільнити цей процес. В ідеалі це було б, якби люди без симптомів венозної недостатності, але зі схильністю до неї (венозна недостатність – генетично успадковане захворювання) харчувалися правильно – мінімізували сіль у своєму раціоні, уникали перегріву, займалися спортом, часто не ставили ногу на ногу. /p>

Як лікувати хронічну венозну недостатність?

Плануючи лікування, лікар приймає рішення про це на підставі діагностики пацієнта та результатів ультразвукового дослідження, яке полягає у виключенні, крім іншого, обструкції глибоких вен. Зазвичай, він приймає рішення про процедуру, яка дасть найкращі результати, при цьому покладаючи найменше навантаження на пацієнта.

У разі людей похилого віку рекомендуються малоінвазивні процедури. Їм можуть піддаватися люди з іншими хронічними захворюваннями, які часто виключають велику процедуру під загальним наркозом та тривалим одужанням.

Для тих, для кого лікування ще не є необхідністю, рекомендується використовувати компресійні продукти, такі як колготки, панчохи та компресійні шкарпетки для колін. Вони стимулюють кровообіг у ногах.

Це продукти, які знімають біль та приносять полегшення людям, які борються з проблемами варикозного розширення вен та відчуття тяжкості ніг. Вони знаходяться найближче в області гомілковостопного суглоба і поступово слабшають вгору, що підтримує приплив крові до серця. Завдяки їм ми забезпечимо здорові та красиві ноги протягом усього дня.

Люди, які ще не мають проблем з ногами, також можуть використовувати компресійні засоби як профілактику – їх також рекомендують молодим людям. Також рекомендуються ходьба та заняття спортом, якщо умова дозволяє. Масаж, прохолодні ванни для ніг, але не у крижаній воді.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *