Перейти до вмісту

Варикоз, догляду за пацієнтами.

Методи лікування варикозного розширення вен.

До основних та водночас найпопулярніших методів видалення варикозного розширення вен нижніх кінцівок відносяться:

Видалення варикозного розширення вен лазером

тобто. Лазерна абляція вен в даний час є золотим стандартом, і в той же час є одним із найменш інвазивних методів лікування варикозного розширення
вен. Лазер використається тут для замикання, тобто так званої абляції вен. Наслідком його дії є фіброз та атрофія хворої судини. Процедура близько 10 хвилин проводиться під місцевою анестезією.

Склеротерапія варикозного розширення вен

Метод, який передбачає введення в просвіт варикозних вен спеціальної речовини (склероза), називається склеротерапією варикозного розширення вен. Під його впливом вена стискається, а варикозне розширення вен заростає, після чого відбувається повне всмоктування. Цей метод найефективніший при невеликих варикозних венах. Він часто має додаткову функцію лазерної абляції вен.

Класична хірургія варикозного розширення вен

передбачає хірургічне видалення неефективної вени цілком (так звана зачистка). Лікування зазвичай доповнюється мініфлебектомією, тобто. висіченням варикозного розширення вен гачком через невеликі розрізи на шкірі. Процедура проводиться під спинальним наркозом, рідше за загальний, і після її завершення пацієнт повинен залишатися під наглядом у стаціонарі.

Мініфлебектомія

також зване в’язанням гачком вен, є процедурою, яка включає видалення хворих, неефективних венозних судин за допомогою спеціальних хірургічних в’язань гачком. Це метод, який зараз зарезервований для видалення варикозного розширення вен, які не мають права на склеротерапію або видалення парою. Він ефективний при видаленні варикозних вен великого діаметра та залишає невеликі рубці. Вона може проводитися під місцевою анестезією за амбулаторних умов.

Який метод підійде?

Вибір правильного методу завжди має проводити лікар-фахівець. Запишіться на консультацію, під час якої буде поставлено діагноз та заплановано процес лікування. Часто для досягнення оптимальних результатів різні методики комбінуються в одному лікуванні або використовують серію процедур.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *