Перейти до вмісту

Лікування венозних вен.

Чи можна ефективно лікувати венозні виразки?

Звичайно.

Переважно під наглядом закладу, що спеціалізується на лікуванні хронічних ран. На щастя, у нашій країні їх стає дедалі більше. Більшість із них рани можуть бути загоєні за допомогою спеціалізованих пов’язок та джгутів, правильно накладені на хвору ногу. На жаль, лікування вимагає терпіння і послідовності з боку пацієнта, але також лікаря або медсестри. Саме відсутність цієї послідовності є найпоширенішим джерелом невдач лікування.

Варто знати, Будинок для людей похилого віку Житомир
що чим більше і старша рана, тим довше триває лікування, а косметичний ефект гірший. Так само, чим раніше ми почнемо лікування, тим краще і швидше його ефекти.

Чи допомагає шкірний трансплантат у лікуванні виразок?

У деяких пацієнтів ми можемо скоротити тривалість лікування за допомогою шкірного трансплантату. Проте рана має бути належним чином підготовлена ​​заздалегідь. Також варто пам’ятати, що якщо ми хочемо, наприклад, отримати фрагмент шкіри для пересадки в одну рану, то робимо другу рану хворому в іншому місці.

Чи необхідно хірургічне лікування для загоєння виразки?

У більшості випадків використання спеціальних пов’язок та джгутів цілком достатньо. Однак у деяких випадках пацієнтам може знадобитися хірургічне лікування для досягнення загоєння ран. Зазвичай це стосується пацієнтів з великими ранами і дуже рясним ексудатом.

У минулому хірургічне лікування полягало в хірургічному видаленні неефективної поверхневої вени (підшкірної або сагітальної), зараз для цієї мети його зазвичай використовують, малоінвазивні методи – внутрішньосудинна лазерна абляція, склеювання варикозного розширення вен або хімічна облітерація, тобто хірургічне лікування. так звана skleroterapię kompresyjną.

Також варто згадати найновіші варіанти лікування пацієнтів з рецидивними виразками, які мають посттромботичні зміни глибоких вен стегна або тазу. Принаймні, у деяких із цих пацієнтів найкраще загоєння або зниження шансів на рецидив виразки може бути досягнуто завдяки введенню спеціального стенту у пошкоджену вену. Однак успіх такої процедури багато в чому залежить від належної кваліфікації пацієнта до процедури, яка переважно проводиться після ретельного візуалізаційного обстеження, наприклад, за допомогою магнітно-резонансної венографії.

Чи може виразка трансформуватися?

На жаль, так. Загоєння рани не означає, що нога вже цілком здорова. У більшості пацієнтів як наступний етап лікування, іноді ще до загоєння рани, ми використовуємо хірургічне лікування (зазвичай малоінвазивне) в області неефективних поверхневих вен.

.Однак часто проблема руйнування глибоких вен системи залишається невирішеною. Тому пацієнти повинні використовувати спеціалізовані компресійні пристрої. У переважній більшості випадків найпоширенішою причиною рецидиву рани є припинення пацієнтом носіння компресійних пристроїв.

Процедури.

Венозна виразка гомілки та венозна виразка нижніх кінцівок можна вилікувати за допомогою фармакотерапії або хірургічного лікування – у разі більш серйозних уражень. Зміна способу життя також неоціненна – уникнення надмірного сидіння або лежання, якщо дозволяє стан хворого, позитивно позначається на його самопочутті та роботі вен. Фізична активність та допомога кваліфікованих фізіотерапевтів можуть допомогти людям, які страждають від венозної виразки гомілки у поверненні до фізичної підготовки.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *