Перейти до вмісту

Медичний догляд за літніми в Одесі

Як розпізнати, що людині похилого віку необхідний професійний і додатковий догляд?

Ваша мама, бабуся, батько чи дідусь літні? Ви напевно відчуваєте відповідальність за їх здоров’я та добробут. Дізнайтеся, коли людині похилого віку необхідний цілодобовий догляд і в яких ситуаціях достатньо одногодинного догляду. Дізнайтесь, хто може скористатися пропозицією приватного будинку для людей похилого віку в Одесі.

Незалежність людей похилого віку

Якщо ви плануєте найняти доглядальницю або розмістити близьку людину в будинку для людей похилого віку, вам необхідно враховувати кілька речей. Спочатку проаналізуйте фізичні можливості та реальні потреби вашого родича. Догляд за людьми похилого віку може набувати різних форм. Варто знати, для кого призначені заклади професійного догляду та лікування та коли корисна разова підтримка з боку медсестри. Як дізнатися, чи потрібна комусь допомога?

Ефективність мобільності

Першим критерієм оцінки здоров’я родича є його здатність пересуватися. Чим важче йому встати з ліжка або зробити кілька кроків, тим більша ймовірність, що він не зможе впоратися із життям самостійно. Зважайте на ризик нещасних випадків, наприклад падіння при переході з кімнати в кімнату. Подібні ситуації можуть мати болючі наслідки або навіть загрожувати життю. Більше того, у випадку людей із тяжкими формами інвалідності існує проблема архітектурних бар’єрів. Якщо квартира літньої людини або її близьких зовсім непридатна, пересуватися в інвалідному візку чи ходунках буде важко. У закладах догляду є номери високого стандарту, більш просторі, з адаптованими ванними кімнатами та кнопками безпеки.

Виконання повсякденних справ

Чи спроможний ваш родич самостійно справлятися з повсякденними справами? До переліку таких заходів входять, серед іншого:

  • користування туалетом,
  • одягатися та роздягатися,
  • миття тіла, волосся та зубів,
  • їда,
  • змінює положення в ліжку.

Якщо перераховані вище завдання для нього дуже складні, найкраще рішення – цілодобова підтримка з боку осіб, які здійснюють догляд за літніми людьми. Вони доступні вдень і вночі і допомагають з фізіологічними потребами та доглядом за тілом. Завдяки своєму досвіду роботи з людьми з обмеженими можливостями вони здатні забезпечити позитивну атмосферу і зробити так, щоб клієнт не бентежився своєю присутністю.

Медичний догляд

Багато людей похилого віку мають серйозні проблеми зі здоров’ям і потребують регулярного догляду. Це стосується, наприклад, лежачих людей, які мають пролежні. Рани на тілі необхідно правильно лікувати та доглядати за ними. Більше того, необхідно запобігти появі нових змін. Допомога медсестри також включає зміну післяопераційних пов’язок і видачу ліків. Професійний медичний персонал забезпечує точне виконання рекомендацій лікаря.

Спілкування з близькими

Вам стає дедалі важче спілкуватися зі своїм родичем? Захворювання у людей можуть викликати серйозні труднощі у спілкуванні. Деякі люди похилого віку втрачають пам’ять, не можуть висловлювати свої думки, не розуміють, що їм говорять, і навіть виявляють агресивну поведінку. Тоді варто скористатися послугами нашого будинку для людей похилого віку в Одесі. Спеціалізована медична допомога ідеально підходить для пацієнтів з психічними розладами та прогресуючою деменцією. Персонал знає, як вийти із складних ситуацій. Крім того, до різних ситуацій він підходить менш емоційно, на відміну від сім’ї, яка часто страждає, бачачи, як сильно прогресує хвороба коханого родича.

Самотність та депресія

Старим людям не повинно бути нудно. Сидіння на самоті вдома та перегляд телевізора дуже негативно впливає на їхнє здоров’я. Якщо ви помітили, що ваша близька в поганому настрої і скаржиться на самоту, запишіть її на додаткові заняття для людей похилого віку. Завдяки їм він познайомиться з людьми свого віку і зазнає щось нове. Відмінним рішенням є участь у тимбілдингових заходах, тематичних поїздках та працетерапії, що ще більше покращує рухи рук.

Коли використовувати цілодобовий догляд?

Сім’ї часто хочуть подбати про своїх хворих близьких самостійно. На жаль, коли вони бачать, скільки складає щомісячна допомога з догляду, у них виникає багато сумнівів. Найкращим рішенням бачиться піти на роботу та розвивати свою кар’єру, адже частину зароблених грошей можна витратити на професійний догляд з боку персоналу, зокрема медичний. Не обов’язково одразу приймати рішення про постійне проживання в будинку для літніх людей. Наприклад, можливе денне перебування. З цієї причини кидати роботу заради догляду за людиною похилого віку – ризикований план.

Будинки для людей похилого віку та догляд за старими

Тепер ви знаєте, як розпізнати, що пенсіонер потребує цілодобового догляду. Зверніть увагу на рівень самостійності старшого, його психічне та фізичне здоров’я. Хочете дізнатися більше про різні форми догляду за людьми похилого віку? Зв’язатися з нами. Ми проконсультуємо вас як організувати комплексну допомогу за вигідною ціною. Ми пропонуємо вам до пансіонату «Життя в Радість» в Одесі на перегляд.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *