Перейти до вмісту

Міжнародний трансфер до Молдови

Міжнародний трансфер до Молдови – особливості транспортування пацієнтів з Одеси

Елітний одеський пансіонат для літніх людей «Життя в радість» надає послуги з перевезення пацієнтів у межах міста Одеса, по Україні та за кордон. Одним із найбільш затребуваних маршрутів залишається трансфер Одеса – Молдова. У сусідній республіці наші постояльці отримують санаторно-оздоровчі послуги, продовжують лікування чи проводять свята із сім’єю.

Коли потрібно трансфер Україна – Молдова

Переїзд до Молдови може бути потрібним у різних ситуаціях, іноді нашому постояльцеві необхідно терміново, протягом доби потрапити до республіки за сімейними обставинами або отримати плановий трансфер для продовження лікування в клініках Кишинева. Які види перевезень ми вже проводили.

 • Сімейні обставини. Перевезення здійснювалося в один бік із пансіонату додому.
 • Медична реабілітація. Після важкої операції наш постоялець проходив реабілітацію у санаторії Молдови 30 днів, ми здійснювали міжнародний трансфер в обидві сторони.
 • Продовження лікування. Транспортування проходило з лікарні в Одесі до шпиталю Кишинева.

Кращі санаторії республіки Молдова для людей похилого віку

Пансіонат «Життя в радість» давно та плідно співпрацює з оздоровчими комплексами та лікарнями у Молдові. Ми кілька разів розміщували клієнтів із республіки в пансіонаті, які проходили обстеження та отримували лікування у медичних центрах Одеси. Водночас і наші громадяни часто їздять до Молдови на реабілітацію та продовження лікування. До яких санаторій Молдови ми вже провели транспортування наших пацієнтів.

Кишинівський санаторій-профілакторій Constructorul – сучасний реабілітаційний центр для людей похилого віку із проблемами опорно-рухового апарату. Серцевими захворюваннями, спільними проблемами старості. Відстань у 230 км ми проїжджаємо за три години (з урахуванням проїзду кордону), порожній трансфер з підготовкою клієнта, завантаженням та вивантаженням займає 5 год.

«Стругураш» м. Дубоссари – один із найпопулярніших оздоровчих комплексів Молдови. Розташований санаторій у парковій зоні на березі Дністра в районі Дубоссарського водосховища. Ми здійснюємо перевезення в обидві сторони (відвозимо пацієнта на реабілітацію та у призначений час повертаємося за ним).

Букурія – Сінд – сучасний санаторій недалеко від столиці у місті Вадул луй Воде, який часто обирають наші постояльці для літнього відпочинку. Тут можна отримати першокласну медичну допомогу та добре відпочити.

Головна перевага Молдови сьогодні – безпека та відсутність війни. Ми надаємо послуги міжнародного трансферу людям, які хочуть отримати в республіці статус біженця або просто перечекати важкий час.

Особливості маршруту Одеса – Молдова

Сьогодні для громадян України максимально спрощено порядок в’їзду до Молдови, тому якщо вам необхідно пройти курс лікування, відпочити чи погостювати у рідних – ви можете залишатися в республіці до 180 календарних днів.

Для швидкого проїзду пропускного пункту необхідно мати паспорт громадянина України або будь-який інший документ, що засвідчує особу. Перед транспортуванням ми допомагаємо клієнтам зібрати весь пакет документів (історія хвороби, довідки, призначення та ін. якщо необхідно отримати медичну допомогу в Молдові або оздоровитися в санаторії), документи, які знадобляться в країні, якщо ви відвідуєте рідних або шукаєте притулок. Молдова також приймає цифрові документи у Дії.

Маршрут з Одеси проходить через два пункти пропуску «Маяки-Паланка-Зручне» та «Серпневе – Бессарабяска». Наші логісти обирають той, який менш завантажений, що допомагає скоротити час трансферу. Це важливо при перевезенні людей після операцій, інвалідів, дітей, тих, хто потребує термінової медичної допомоги.

Транспортування пацієнтів після інфаркту

Транспортування пацієнтів після інфаркту – це важливий етап медичної допомоги, який потребує професійного та обережного підходу. Що ми забезпечуємо.

 • Спеціалізований медичний транспорт.
 • Пацієнти після інфаркту потребують постійного медичного спостереження, тому трансфер супроводжує кваліфікований персонал, включаючи лікарів, медсестер та фельдшерів.
 • Підключення до пацієнта медичних приладів для моніторингу серцевого ритму, тиску та інших важливих параметрів. Це дозволяє своєчасно виявити будь-які зміни та вжити необхідних заходів.
 • Підвищений комфорт: належна температура салону, вентиляція, зручне крісло або кушетка, подушки тощо
 • Лікарська підтримка забезпечує стабільний стан та запобігає можливим ускладненням.

Метою транспортування є своєчасна доставка пацієнта до спеціалізованого медичного закладу (наприклад, кардіологічного відділення) або санаторію, тому ми проводить перевезення максимально швидко.

У разі виникнення гострих ускладнень, наш медичний персонал готовий вжити екстрених заходів, таких як проведення кардіопульмональної реанімації (КПР) або застосування додаткових медичних процедур.

Нюанси трансферу людей із проблемами опорно-рухового апарату

Трансфер людей з проблемами опорно-рухового апарату, такими як обмеження в рухливості (травми, хірургічні втручання, хронічні захворювання або інші медичні проблеми) становить певні труднощі. Декілька нюансів, які ми враховуємо при комплектації авто та визначення маршруту.

 • Оцінюємо загальний стан здоров’я клієнта.
 • Використовуємо відповідні допоміжні засоби (тростини, ходунки, коляски або інші пристрої).
 • Швидко та кваліфіковано проводимо посадку пацієнта в амбуланс-таксі (у т. ч. Спуск з поверху).
 • Забезпечуємо психологічну та медикаментозну підтримку під час поїздки.

У разі потреби, консультуємося з медичним фахівцем (лікарем), який може надати рекомендації для забезпечення повної підтримки пацієнтові під час транспортування.

Перевезення Україна – Молдова туди і назад

Найтриваліший маршрут до Молдови зайняв у наших бригад 4 години. У цей час входила посадка та висадка пацієнта, проїзд Одесою, переїзд пропускного пункту, безпосередній трансфер та висадка клієнта в пансіонаті.

Окрім поїздок в один бік, ви можете замовити транспортування пацієнта туди і назад. Необхідно точно вказати дату та час, коли наші таксі мають прибути до місця призначення. Після підписання договору у вас буде персональний менеджер, який надає цілодобові консультації, тому затримок із перевезеннями не виникає.

Обладнання наших медичних автомобілів

Машина швидкої допомоги, призначена для перевезення пацієнтів на далекі відстані, оснащується спеціальним обладнанням та засобами для забезпечення комфортних умов та безпеки пацієнта під час транспортування. Базова комплектація наших таксі.

 • Медичне обладнання: ЕКГ, пульсоксиметр, датчики артеріального тиску, переносні дефібрилятори, інфузійні насоси.
 • Баллон із киснем для підтримки дихання пацієнта.
  Медикаменти, інструменти, рукавички та інші необхідні медичні матеріали.
 • Спеціальний ноші, система фіксації.
 • Регульована система кондиціонування повітря та/або опалення для підтримки комфортної температури.
 • Супутникова навігація та GPS, система зв’язку.
 • Додаткові джерела енергії для підтримки роботи медичного обладнання.

Наші амбуланс – таксі відповідають медичним стандартам ЄС та України і можуть комплектуватися додатковим обладнанням у кожному конкретному випадку.

Наша компанія надає розширені гарантії для забезпечення безпеки та комфорту пацієнтів під час транспортування.

 • Безпека пацієнта під час транспортування. Це включає правильне використання медичного обладнання, застосування безпечних методів фіксації, навчений персонал.
 • Ми маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати для надання медичних послуг та транспортування пацієнтів. Це гарантує відповідність законодавству та стандартам якості.
 • Слідуємо медичним стандартам та протоколам під час транспортування, щоб забезпечити правильне надання медичної допомоги.
 • Забезпечуємо конфіденційність медичної інформації пацієнта відповідно до законів та норм забезпечення конфіденційності.
 • Надаємо комфортні умови під час міжнародного трансферу, включаючи зручні сидіння, обладнання для медичного догляду та інші необхідні засоби.

Ці гарантії допомагають забезпечити нам високий стандарт якості медичних послуг та захистити пацієнтів під час поїздки, а вам дають впевненість у нашому професіоналізмі.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *