Перейти до вмісту

Найважливіші переваги реабілітації

Домашня реабілітація – 5 найважливіших переваг

Травми кісток та суглобів – це проблеми, які часто потребують комплексної терапії та тривалого лікування. Проблема виникає, коли знерухомленому пацієнтові доводиться звертатися до лікаря або фізіотерапевтичного центру – це значно знижує його комфорт і може спричинити біль. Тому, щоб задовольнити потреби наших пацієнтів, ми можемо запропонувати домашню реабілітацію у Києві — це рішення, якого деякі люди бояться і яке дає лише користь. Ось 5 найважливіших!

Насамперед – домашня реабілітація не відрізняється якістю

Багато пацієнтів вважають, що ефективна реабілітація можлива лише у спеціалізованому центрі, де є відповідні умови та фахівці мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання. Тим часом, у більшості випадків, наприклад, мануальна терапія, більше нічого не потрібно, крім знань фізіотерапевта та трохи вільного місця. Навіть якщо місця у вашій квартирі не так багато, турбуватися про це не доведеться – домашня реабілітація проводитиметься у 100% ефективно.

І це при збереженні найвищих стандартів якості – завдяки цьому, навіть не виходячи з дому, ви зможете забезпечити собі швидке відновлення та повну фізичну форму.

По-друге – вам не доведеться переїжджати до фізіотерапевтичного центру

І це одна з найбільших переваг для всіх пацієнтів, особливо для тих, хто перебуває в літньому віці або значно обмежений у русі через проблеми з кістками або суглобами. При виборі домашньої реабілітації вам не доведеться їхати кудись, замовляти таксі і резервувати більше часу. Ви заощаджуєте кілька годин на день – фахівець приїде до вас у відповідну дату та час, проведе обстеження опорно-рухового апарату, поставить діагноз та проведе терапію.

Звичайно, реабілітація вдома пацієнта можлива у багатьох випадках – у тому числі й у контексті найнагальніших і найскладніших проблем.

По-третє – ви отримуєте повністю індивідуальну допомогу

І це вкрай важливо – незалежно від того, чи проводиться реабілітація у спеціалізованому центрі чи вдома у пацієнта, вона має бути повністю індивідуально адаптована до проблеми людини. Це, як фахівці з багаторічним стажем та ентузіасти своєї справи, ми можемо надати вам. Таким чином, ви можете бути впевнені, що повернетеся до повної фізичної форми якнайшвидше. Завдяки цьому, так багато людей довірилося нам, і ми все ще можемо допомогти іншим!

По-четверте, вам забезпечено повне відчуття безпеки

Скрізь добре, але вдома найкраще – ця приказка не постаріла ні на йоту і багато говорить про те, чому так багато клієнтів обирають реабілітацію з поїздками на роботу. У домашніх умовах пацієнт почувається у безпеці, впевнено і саме тому ми рекомендуємо цей варіант. Також у випадку з наймолодшим, для якого перебування в чужому місці може бути утруднене і викликати надто багато страху.

Як професіонали, ми забезпечуємо вам повне почуття безпеки та комфорту – незалежно від того, чи проходить фізіотерапія у наших офісах чи у вашому будинку.

По-п’яте – вам не доведеться турбуватися про величезні витрати

Як показує практика – реабілітація в будинку пацієнта в Києві не обов’язково має бути дорогою, саме тому ви не тільки виграєте від надзвичайно вигідного рішення, а й фінансово привабливого.

Тому ми рекомендуємо Вам скористатися нашими послугами – ми запропонуємо Вам різні види реабілітаційних процедур у вказаному Вами місці та забезпечимо, щоб наша діяльність була виправдана на 100%.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *