Перейти до вмісту

Реабілітація суглобів і не лише

Які причини та симптоми проблем із суглобами?

Як відомо, однією з наших спеціалізацій є реабілітація колінного суглоба, чиї недуги є проблемою для багатьох людей – як тих, що ведуть малорухливий спосіб життя, так і спортсменів. Однак це не єдиний суглоб, який може хворіти, травмуватися та вимагати мануальної терапії – інші суглоби також зазнають його впливу. Звідки взялися ці проблеми та які найпоширеніші захворювання суглобів? Давайте дізнаємося!

Реабілітація гомілковостопного суглоба і не тільки – навіщо вона взагалі потрібна?

На самому початку ви повинні розуміти, що в організмі людини існує цілих 400 різних суглобів – одні менше, а інші більш схильні до різних видів недуг. Але це не все. Всупереч зовнішньому вигляду, є досить складною конструкцією, в якій багато елементів можуть «вийти з ладу». Складається з хрящів, зв’язок, мембран, рідин та тканин – внаслідок проблем кожного з цих елементів може знадобитися лікування та спеціалізована реабілітація колінного суглоба або будь-якого іншого.

Які найпоширеніші причини?

Як з’ясовується, суглоби можуть хворіти як внаслідок різноманітних запалень та інфекцій, так і дегенерації або травм. Проблеми з ними торкаються як молодих людей, так і (набагато частіше!) літніх людей. Найважливішими причинами проблем із суглобами є:

Травми, що виникають внаслідок різноманітних падінь та інших небажаних явищ – у таких ситуаціях відбувається розтягнення зв’язок, вивих або розтяг суглоба, що може призвести до того, що знадобиться допомога фізіотерапевта;

Запалення, яке може вражати як суглоби, так і окремі сухожилля – вони пов’язані з більшим або меншим болем і вимагають застосування відповідних препаратів;

Інфекцій, у тому числі грип, який може призвести до болю в суглобах – у цій ситуації захворювання слід вилікувати;

Виродження, що з’являються як внаслідок вроджених дефектів, так і приходять з віком – найчастіше вражають людей старше 50-60 років і саме тоді виникає хронічний біль, з яким важко впоратися.

Як розпізнати проблему із суглобами?

Це, звичайно, не складно, і першим сигналом є біль, який може бути різної інтенсивності і з’являтися поступово або раптово. Різні відхилення, які можуть означати необхідність звернення до лікаря, виявляються й іншими супутніми симптомами, такими як:

набряки та почервоніння;
скутість суглобів і навіть втрата здатності рухати кінцівкою;
зниження еластичності;
відчуття жару у суглобі.

Пам’ятайте, що незалежно від симптомів, з якими ви маєте справу, не варто недооцінювати проблему. Звичайно, у разі незначного післятренувального болю достатньо відпочити і біль повинен зникнути самостійно. У разі недуг, що зберігаються тривалий час, є невелика ймовірність, що біль у суглобі пройде самостійно – зазвичай потрібне лікування у вигляді реабілітації. Тому варто звернутися до фізіотерапевта, який спочатку огляне суглоб, знайде джерело проблеми, а потім проведе відповідну терапію для усунення недуг та захистить суглоб від їхнього рецидиву.

Реабілітація колінного суглоба та інших суглобів у Києві

Спосіб упоратися з проблемою у вигляді болю або відновити працездатність суглоба, це, звичайно, реабілітація. Як фахівці в цій галузі, ми запрошуємо вас скористатися комплексними послугами, завдяки яким ви повернетеся до форми та усунете біль. Ми також пропонуємо реабілітацію, що забезпечить Вам максимальний комфорт та співпрацю з фізіотерапевтом.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *