Перейти до вмісту

Наслідки інсульту у людей похилого віку

Інсульт та його наслідки – як доглядати літню людину?

Інсульт є однією з найпоширеніших причин інвалідності, яка може торкнутися людей похилого віку. Це має багато наслідків, і літня людина, яка перенесла інсульт, потребує відповідного догляду, часто цілодобового. Для того, щоб правильно доглядати за таким пацієнтом, необхідно з’ясувати, що саме це захворювання і з чим воно пов’язане.

Що таке інсульт і які його наслідки?

Інсульт – це розлад правильного функціонування головного мозку, викликаний неправильною роботою кровоносних судин, що знаходяться в ньому. Існує два типи інсультів. Перший з них, ішемічний, який зустрічається на сьогоднішній день найчастіше, полягає у блокуванні вільного потоку крові, спричиненого емболією або згустком крові. Геморагічний інсульт, іноді також званий інсультом, є ситуацією, при якій судина лопає. Провокується насамперед гіпертонією. В обох випадках порушується нормальний кровотік, що призводить до неможливості забезпечити мозок необхідною кількістю кисню. Через війну гіпоксії може бути порушені рухові функції, котрий іноді їх повна втрата. Літня людина, яка постраждала від інсульту, також може мати проблеми з диханням, мовленням, пам’яттю та концентрацією. Це захворювання може повністю виключити літню людину з нормального функціонування, саме тому так важливо забезпечити такій людині адекватний та дбайливий догляд.

Як доглядати літню людину після інсульту?

Після виписки з лікарні пацієнт повинен продовжити лікування, щоб запобігти ще одному інсульту. Залежно від того, наскільки широким був інсульт. Якщо було лише часткове пошкодження головного мозку, правильна реабілітація та різні види діяльності можуть допомогти вам повернутися до колишньої фізичної форми. У ситуації, коли стався парез або параліч кінцівок, це необхідно цілодобовий догляд за людьми похилого віку. Дуже важливо правильно підготувати приміщення, в якому перебуватиме людина, яка постраждала від інсульту. Необхідно забезпечити літнього зручним ліжком, протипролежневим матрацом, а також потрібно мати правильну температуру. У тому випадку, якщо найближчі родичі не мають можливості доглядати пацієнта, найкращим рішенням буде обрати установу, де літній людині буде надано професійну допомогу. Наш будинок для літніх людей у ​​Дніпрі “Життя в Радість” це місце, де про хворих людей дбає кваліфікований персонал.

Інсульт – серйозне захворювання, яке може повністю змінити життя не лише літньої людини, а й її близьких. Дуже важливо забезпечити постраждалій людині належний догляд.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *