Перейти до вмісту

Обладнання необхідне у будинку літніх людей

Яке медичне обладнання необхідне в кожному будинку для людей похилого віку?

Будинки для людей похилого віку, заповнені вщерть мешканцями, повинні бути готові до різних непередбачених ситуацій. Відповідне обладнання та пристрої повинні бути під рукою у медичного персоналу. Їхня роль полягає у підтримці осіб, які здійснюють догляд, та медсестер у виконанні дій, пов’язаних із доглядом за пацієнтами.

Хто є пацієнтами будинків для людей похилого віку?

Люди різного віку вирішують залишитися в будинках для людей похилого віку. Зазвичай літні, самотні, хворі, які потребують цілодобового догляду. Все частіше сімейних людей поміщають у будинки для людей похилого віку, але їхні родичі не можуть забезпечити щоденну допомогу та догляд у повному обсязі, необхідному з урахуванням їхнього поточного стану здоров’я. Причиною часто є брак знань та досвіду у медичних та сестринських питаннях. Тому за медичними показаннями найкраще рішення – знайти потрібне місце проживання для літньої людини. Жителі – це насамперед люди, які мають проблеми з самостійним функціонуванням, часто на різних стадіях захворювання та з різними порушеннями функцій. Поміщені до будинків соціального забезпечення, вони проводять там останні роки свого життя. Завдяки всім цим аспектам людям похилого віку надається як медична, так і психологічна допомога. Персонал, який працює в будинках для людей похилого віку, підтримує людей похилого віку в основних життєвих видах діяльності, а також піклується про їх соціалізацію та активне проведення часу.

На що слід звернути увагу при виборі будинку для людей похилого віку?

Зрозуміло, що будь-хто, хто вирішує помістити близьку людину в будинок для людей похилого віку, бажає, щоб їй були створені найкращі умови. Щоб було добре, безпечно та комфортно на новому місці. Насамперед слід переконатися, що обраний вами об’єкт має дозвіл на експлуатацію. Якщо це так, то наступною важливою справою буде проведення співбесіди та збирання думок інших людей про обраний заклад. Якщо ви визначилися з конкретним центром, вам слід записатися на прийом та зробити короткий перегляд, під час якого ви зможете оглянути установу та перевірити, що вона насправді пропонує. Відвідування – дуже хороша ідея, оскільки дозволить вам спостерігати за роботою персоналу, дізнатися про інфраструктуру та умови проживання в тому чи іншому будинку. Розмова зі співробітниками будинку для літніх людей допоможе нам розвіяти будь-які сумніви, які можуть виникнути на етапі прийняття рішення.

Приватні будинки для літніх людей, крім встановлених законом вимог, інвестують кошти в реабілітаційні кабінети та організують активаційні заняття та майстер – класи для людей похилого віку (звичайно, все залежить від стану здоров’я мешканців). Будь-який вид ерготерапії призводить до соціалізації людей похилого віку і позбавляє їх від почуття самотності. Вони належать до групи і добре у ній уживаються. Відвідуючи обраний будинок для людей похилого віку, ми також можемо дізнатися набагато більше про людей, які працюють з людьми похилого віку, і оцінити чистоту приміщень. Кваліфікований персонал, відкритий та комунікабельний, піклується про психічний стан своїх пацієнтів. Також варто дізнатися, чи старший може брати з собою свої особисті речі, що мають сентиментальну цінність. Також важливо визначити, чи є у закладі власна кухня. Це важливо для людей, які дотримуються дієти, рекомендованої лікарем. Можливість адаптувати харчування до індивідуальних потреб пацієнта – це ще одна перевага обраного нами закладу. Дуже важливим елементом, який має вплинути на вибір місця, є обладнання та можливості, які є в пансіонаті. Дуже важливо мати медичне, реабілітаційне, допоміжне обладнання та обладнання для догляду, яке підтримує співробітників установи та людей похилого віку у повсякденній роботі. Правильно підібране обладнання полегшує співпрацю між особою, яка здійснює догляд та пацієнтом і спрощує дії, що виконуються.

Яке обладнання необхідне в будинках для людей похилого віку?

Окрім основних цілей, зазначених у нормативних актах та законах щодо забезпечення умов проживання та проживання, оснащення будинків для людей похилого віку також є дуже важливим елементом. Відповідні меблі, медичне та реабілітаційне обладнання полегшать повсякденний догляд за людьми похилого віку. Враховуючи, що в будинках для людей похилого віку знаходяться люди різного віку, на різних стадіях захворювання та з різним ступенем інвалідності, необхідно забезпечити відповідне обладнання та вироби медичного призначення. Крім предметів першої допомоги (рукавички, дезінфікуючі засоби, бинти) та медичних матеріалів (санітарні ванни, сечоприймачі, катетери), дуже важливу роль відіграють усі пристосування, що допомагають персоналу здійснювати повсякденну діяльність з людиною похилого віку. Коли ми говоримо про пристрої, що впливають на ефективність діяльності та функціонування, ми маємо на увазі ті, які допомагають людям похилого віку рухатися. Найчастіше це інвалідні коляски, ходунки. У багатьох людей похилого віку немає своїх особистих пристроїв такого типу. У випадку з інвалідними візками до оснащення повинні входити базові (класичні) та дещо більш просунуті версії, завдяки яким, наприклад, людям з парезами буде забезпечена стабілізація хребта та голови. Що стосується ходунків, то в установі мають бути ходунки як низького, так і високого зросту. У кожному будинку для людей похилого віку кількість використовуваного обладнання повинна відповідати кількості людей, що там проживають.

У цих закладах часто розміщуються лежачі люди, і пріоритетом тут є правильний вибір реабілітаційних ліжок, які будуть адаптовані до потреб пацієнта. Слід враховувати, що вони полегшать повсякденну діяльність осіб, які здійснюють догляд та медсестер. Оптимальний вибір – ліжко лікарняного типу довжиною 200 см, шириною 90 см і висотою 65 см. Ширший або нижчий розмір ускладнює виконання дій по догляду особам, які здійснюють догляд. Ліжко з регульованим підголовником (вручну або автоматично) зручніше та безпечніше для пацієнта. Ліжко також повинно мати правильно підібраний матрац – у разі хронічно хворих людей вибір падає на протипролежневі матраци. Наступними у списку йдуть рішення, що полегшують догляд та гігієну. Ще одним не менш важливим елементом оснащення закладу є сестринське та туалетне обладнання. Враховуючи той факт, що людям похилого віку необхідна допомога третіх осіб у найінтимніших ситуаціях, їх дискомфорт слід максимально звести до мінімуму. Всі види ручок, поперечин, чохлів на сидіння унітазів, табуретів для душу, а також стільців для унітазу та душу дозволять вам більш ефективно виконувати свою діяльність. Більше мобільних людей похилого віку зможуть справлятися самостійно, а відповідні пристрої зроблять їхню діяльність простішою та ефективнішою.

Все більше будинків для літніх людей мають реабілітаційні кабінети. Їм також потрібне відповідне обладнання для покращення здоров’я людей похилого віку. Дуже добрими рішеннями є реабілітаційні столи, масажні столи.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *