Перейти до вмісту

Реабілітаційні послуги у будинку для людей похилого віку

Які реабілітаційні послуги надаються будинками для людей похилого віку?

Реабілітаційні процедури покращують самопочуття і допомагають людям похилого віку в довгостроковій перспективі підтримувати своє здоров’я в найкращому стані. Які процедури такого типу проводять у будинках для людей похилого віку? Ми щиро рекомендуємо вам перевірити ті, які виконуються найчастіше.

Лімфатичний та лікувальний масаж

Лікувальний масаж, безсумнівно, може покращити якість життя людей похилого віку, тому його часто пропонують у будинках для людей похилого віку. Його основна роль полягає у покращенні еластичності м’яких тканин, а також їх кровопостачання. Крім того, він може покращити поставу та ходу, а також зменшити набряк. Реабілітацію людей похилого віку, зокрема лікувального масажу, також можна провести в нашому закладі, який співпрацює з відділенням медичної реабілітації.

Реабілітація не входить до базової допомоги, що надається у нашій установі.

Кріотерапія

Цікава та кріотерапія, тобто лікування холодом. Він може виконуватися як локально, так і в цілому, і може бути реалізований у різних ситуаціях. Щодо показань до її проведення, то серед них виділяються такі:

Ревматоїдні захворювання,
остеопороз,
перевантаження суглобів,
післяопераційні травми,
парез кінцівок.

Звичайно, існують і протипоказання до кріотерапії, у тому числі: пороків серця, атеросклерозу та підвищеної чутливості до низьких температур.

Гідротерапія

Гідротерапевтичні процедури також часто проводяться в будинках для людей похилого віку. Він має багато свідчень, які також застосовуються до людей похилого віку. Завдяки цьому ви можете, наприклад, позитивно впливають на роботу кровоносної системи і мінімізують больові подразнення. Показанням до водолікування є також захворювання опорно-рухового апарату, які часто зустрічаються у людей похилого віку.

Як бачите, в реабілітацію в будинках для людей похилого віку включено безліч процедур. Вибір дійсно залежить від стану пацієнта та його індивідуальних потреб, тому працівники цього типу установ відіграють важливу роль.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *