Перейти до вмісту

Пансіон у Житомирі.

Хвороба Альцгеймера та її наслідки для людей похилого віку.

Хвороба Альцгеймера найчастіше зустрічається у людей старше 65 років, але з’являється і раніше. Це головна причина деменції. Деменція включає симптоми, пов’язані з погіршенням пам’яті і проблемами мислення.

У деяких людей можуть розвинутись легкі когнітивні порушення. Літні люди мають більше проблем із пам’яттю, ніж передбачає їхній вік.

Епідеміологічні дослідження вказують на зв’язок між факторами, що модифікуються, такими як дієта, серцево-судинний ризик, ліки, інтелектуальна активність і ризик популяційної хвороби Альцгеймера.

Протягом хвороби Альцгеймера Будинок для людей похилого віку Житомир
ділиться на три стадії:

1)доклінічні (без симптомів),

2)з легкими когнітивними порушеннями,

3)недоумство.

Хвороба Альцгеймера була названа на честь лікаря, який вперше описав її (Alois Alzheimer), як фізичне захворювання, яке впливає на функціонування мозку. У Великій Британії понад 520 000 людей страждають від хвороби Альцгеймера. В Україні налічується близько 180 000 людей із хворобою Альцгеймера. Прогнозується, що це захворювання вразить 1 із 85 осіб у 2050 році.

Старі люди з хворобою Альцгеймера відчувають дефіцит важливих хімічних речовин, які беруть участь у передачі сигналів у мозку. Ці речовини називаються нейротрансмітерами. Коли їх немає в мозку, сигнали не передаються. Тому сучасні методи лікування хвороби Альцгеймера полягають у збільшенні їхньої кількості, що допомагає зняти деякі симптоми цього захворювання.

Хвороба Альцгеймера є прогресуючим захворюванням. Згодом дедалі більше частин мозку ушкоджуються. Відповідно, починають розвиватися дедалі нові симптоми цього захворювання. У міру прогресування хвороби Альцгеймера ці симптоми стають серйознішими.

Хвороба Альцгеймера — це неврологічне розлад, при якому загибель клітин мозку викликає когнітивні порушення та втрату пам’яті.

Втрата пам’яті через хворобу Альцгеймера заважає повсякденному життю пацієнта в міру прогресування захворювання. Літня людина може поскаржитися на:

1)втрата різних предметів (наприклад, ключів або окулярів) у будинку.

2)проблеми з пошуком потрібного слова в розмові або забуттям чийогось імені.

3)забуття про нещодавні розмови або події.

4)заблукати у знайомому місці або на знайомій дорозі.

5)забувши про зустріч та ювілеї.

У міру прогресування хвороби Альцгеймера проблеми зі втратою пам’яті, комунікативними міркуваннями та орієнтацією стають дедалі більш неприємними. Літній починає потребувати все більшої підтримки з боку тих, хто піклується про нього.

Деякі люди, у міру того, як хвороба Альцгеймера продовжується, починають вірити в речі, які не відповідають дійсності.

Пансіонат “Життя в Радість” у Житомирі, приймає пацієнтів із хворобою Альцгеймера, Деменція, Паркінсона.
Ми працюємо цілодобово, телефон консультанта 0988866469.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *