Перейти до вмісту

Підтримка фізичної активності

Підтягнута і здорова літня людина

Старіння – річ природна і відбувається у кожної людини, однак у різних людей цей процес буде зовсім різним.
Деякі люди залишаться незалежними до старості, в той час як інші можуть страждати на нейродегенеративні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера або деменція. Зниження фізичної та розумової активності можна ефективно уповільнити або навіть зупинити.

Однією з передумов професійного догляду за людьми похилого віку в Києві є заходи, що підтримують розумову та фізичну активність людей похилого віку та активізують їх. Ці заходи повинні враховувати індивідуальний стан здоров’я, захворювання та стану літньої людини.

Регулярна реабілітація є важливою частиною перебування в будинку для літніх людей. Завдяки цьому людина похилого віку може повністю відновити здоров’я, наприклад, після хвороби, а також зберегти фізичну форму. Індивідуальні вправи та процедури допомагають зменшити біль, покращити роботу м’язів та суглобів, а також зменшити прогресування дегенеративних та хронічних захворювань. Лікування в будинку для людей похилого віку проводять досвідчені фізіотерапевти та підбираються індивідуально з урахуванням потреб кожного пацієнта. Вони можуть включати фізіотерапію, масаж або складніші процедури, такі як іонофорез, гідротерапія або лімфодренаж. Київський медичний пансіонат «Життя в Радість» – це місце, де люди похилого віку можуть розраховувати на професійну реабілітацію та догляд кваліфікованого медичного персоналу.

Регулярні фізичні навантаження дозволяють зберегти струнке тіло до старості. Однак турбота про свій психічний стан також дуже важлива. Завдяки цьому люди похилого віку завжди можуть насолоджуватися гарною пам’яттю і здоров’ям. Дбати про своє психічне здоров’я зовсім нескладно: найкраще це робити за допомогою повсякденних справ. Люди похилого віку хочуть залишатися незалежними – для цього їм потрібна лише допомога у виконанні повсякденних обов’язків. Це найкращий спосіб залишатися розумово активним.
Дуже добрим рішенням також є розвиток власних захоплень – тут чудово підійде читання книг і журналів, розгадування кросвордів або навіть написання листів. Будинок для людей похилого віку Життя в Радість – це місце, де люди похилого віку можуть користуватися добре обладнаною бібліотекою, регулярним доступом до преси та актуальною інформацією, а також привабливою пропозицією культурних заходів та можливостями для розширення своїх інтересів.

Підтримка фізичної та розумової активності протягом усього життя є серйозною проблемою. Дбати про своє тіло і розум варто завжди, навіть коли наближається старість. Наше тіло неодмінно винагородить нас хорошим здоров’ям та фізичною підготовкою до пізнього віку. Варто пам’ятати, що будинки для літніх людей у Києві задовольняють потреби своїх мешканців, надаючи їм необхідну реабілітацію, прогулянки на свіжому повітрі та душевну розвагу. Будинок для літніх людей, розташований у Києві, також чудово виконує свою функцію – як за допомогою професійної реабілітації, професійного медичного обслуговування, так і різних форм проведення вільного часу. Це хороший спосіб зберегти повне здоров’я і в похилому віці.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *