Перейти до вмісту

Порушення рівноваги у літніх людей

Порушення рівноваги у літніх людей, що робити?

Порушення рівноваги у людей похилого віку – дуже серйозна проблема, яка в певні моменти може загрожувати їхньому здоров’ю та життю. Ось чому так важливо діяти адекватно, коли вони відбуваються, та швидко реагувати. Дізнайтеся причини цих розладів і найважливіші кроки, які слід зробити, якщо ви доглядаєте літню людину, яка зазнає труднощів з рівновагою.

Що таке порушення рівноваги у людей похилого віку?

Проблеми зі збереженням рівноваги зазвичай виникають у літньому віці, тому вам слід звернути увагу, коли люди похилого віку, які перебувають під вашим наглядом, починають відчувати, похитування або запаморочення. Ці види симптомів можуть бути викликані не лише віком, а й порушеннями в нервовій та м’язовій системах або внаслідок загальної зміни структури та функціонування окремих органів.
Більш конкретні причини включають проблеми з лабіринтом у людей похилого віку, головний біль і біль у хребті, низький кров’яний тиск, різні види очних захворювань і навіть інсульт. Ось чому так важливо лікарю усунути всі ці потенційні причини на самому початку.

Що робити, якщо дисбаланс виник у людей похилого віку?

Якщо розлади та дисбаланси у людей похилого віку не викликані будь-яким серйозним захворюванням, то основну увагу слід приділяти профілактиці. До найефективніших дій належить збільшення фізичної активності. Щоденні прогулянки, відвідування басейну, відвідування тренажерного залу на відкритому повітрі у парку або заняття йогою стануть ідеальним рішенням.

Спочатку, до того, як вправи почнуть давати результат, варто підтримати людей похилого віку, надавши їм, милиці, тростини або спеціальні ходунки. Фармакологія також може мати позитивний ефект, особливо якщо її поєднувати з фізичним навантаженням.

Найголовніше – складати компанію людям похилого віку під час повсякденної роботи. Опікуни таких людей зможуть швидко виявити проблеми, що виникають. Звичайно, допомога з догляду, приготування їжі, спільних прогулянок та фізичної підтримки при підйомі сходами або пересуванні вбереже літню людину від можливих падінь та травм.

Які можуть бути наслідки порушення рівноваги у людей похилого віку?

До найбільш серйозних наслідків порушень рівноваги у людей похилого віку ставляться травми кінцівок і голови. Крім того, можуть виникнути переломи та серйозніші травми хребта. У зв’язку з тим, що йдеться про людей похилого віку, лікування даного виду травм не є найпростішим і найшвидшим. Це передбачає тривалу госпіталізацію та найчастіше неможливість повернутися до колишньої фізичної форми.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *