Перейти до вмісту

Регулярна фізична активність для людей похилого віку

Фізична активність, здоров’я та добробут людей похилого віку

Фізична активність, поряд з дієтою, є найважливішим фактором, що впливає на наше здоров’я, стан та самопочуття. Це стосується як дітей, так і дорослих, у тому числі людей похилого віку. Тим часом виявляється, що багато людей похилого віку ведуть пасивний спосіб життя.

Фізична активність дуже важлива для профілактики багатьох захворювань та інвалідності у людей похилого віку. Це один із ключових факторів, що гарантують успішне старіння. Малорухливий спосіб життя, який, на жаль, дуже поширений серед людей похилого віку, надає несприятливий вплив на багато систем і функцій організму. Це також може знизити якість життя, обмежуючи незалежність та впевненість у собі у повсякденній діяльності. Приклади наслідків відсутності фізичної активності включають: проблеми з роботою кровоносної, дихальної та опорно-рухової систем. Малорухливість викликає зниження фізичної працездатності та багато інших негативних змін в організмі людини.

Профілактика здоров’я за допомогою фізичної активності

Регулярна фізична активність є основою профілактики і навіть лікування багатьох захворювань, зокрема безпосередньо пов’язаних з віком, таких як ішемічна хвороба серця, ожиріння, гіперхолестеринемія, цукровий діабет, остеопороз. Літні люди, які регулярно займаються спортом, зміцнюють свій імунітет, що знижує ймовірність зараження інфекціями. Дослідження також підтверджують, що рух впливає на розумову діяльність у літньому віці.

Регулярні реабілітаційні заняття можуть бути не лише одним з найважливіших факторів запобігання виникненню багатьох захворювань, але й позитивно впливати на перебіг хронічних захворювань та деяких больових недуг.

Реабілітація та працетерапія в будинку для людей похилого віку Життя в Радість

У будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» у Житомирі, щоденна активність наших підопічних відіграє дуже важливу роль. Ми проводимо спеціальні реабілітаційні програми, спрямовані на відновлення рук та моторики у літніх та хворих. Ми надаємо відповідні умови для здійснення фізичної активності лікувального характеру. У нас є повністю обладнаний зал для реабілітації та фізичних вправ. Ми хочемо, щоб наші пацієнти могли виконувати різні вправи щодня, наскільки це можливо, що дозволяє їм підтримувати фізичну форму, гарний стан та відмінне самопочуття.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *