Перейти до вмісту

Реабілітація в будинку для людей похилого віку

Як відбувається реабілітація в будинку для людей похилого віку?

Будинок для людей похилого віку — це особливе місце для людей похилого віку, яким щодня доводиться жити одному. Його мешканцям дуже часто потрібна спеціалізована реабілітація. Вибираючи будинок для людей похилого віку для своїх близьких, варто уважно придивитися до спектру послуг, що їм надаються. Найкращим рішенням буде обрати установу, яка пропонує не тільки щоденний догляд, а й спеціалізовані процедури, завдяки яким підопічні мають реальний шанс покращити свою фізичну форму.

Реабілітаційні процедури в будинку для людей похилого віку

Можливість реабілітації за місцем проживання є вкрай важливою для пацієнтів будинків для людей похилого віку. Найчастіше такі місця оснащені обладнанням, яке дозволяє проводити оздоровчі процедури. Деякі з найбільш популярних реабілітаційних процесів включають: кріотерапія, ультразвук, гідротерапія, лазеротерапія, фототерапія або магнітотерапія. Також варто згадати лікувальну гімнастику, план занять якої створено виходячи з потреб людей похилого віку.

Незамінною людиною в будинку для людей похилого віку, який надає реабілітаційні послуги, є, звичайно ж, лікар-фізіотерапевт. Така людина чудово знає, як працювати з людьми похилого віку і як ефективно мотивувати їх на регулярні заняття спортом, що покращують їхній стан і координацію рухів.

Реабілітаційний процес у будинках для людей похилого віку – це не лише спеціалізовані процедури, які проводяться з використанням професійного обладнання. Поверненню фізичної форми похилого віку сприяють і різні види лікувального масажу.

Заняття з реабілітації – індивідуальні чи групи?

Перевагою реабілітаційних занять у будинках для людей похилого віку є те, що деякі з них проходять у групах. Це не лише додаткова мобілізація людей похилого віку на роботу, а й форма соціальної розваги.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *