Перейти до вмісту

Поширені переломи у людей похилого віку.

Найпоширеніші переломи у людей похилого віку.

Нижче ми представимо види переломів, які найчастіше супроводжують людей похилого віку.

Перелом хребта.

Переломи хребців є найпоширенішими остеопоротичними переломами – вони спостерігаються до 70% людей віком від 80 років. Підраховано, що переломи хребта у людей похилого віку зустрічаються в 2-3 рази частіше, ніж переломи поблизу тазостегнового суглоба. Лише 1/3 переломів хребців надають клінічні ознаки.

Найчастіше справа доходить до так званих мікропереломів, які утворюються при поступовій втраті кісткових трабекул, а потім з упором на ослаблені кістки. Вони типові компресійні переломи, що найчастіше виникають у поперековому та грудному відділі хребта, що призводять до зменшення його висоти. Більшість компресійних переломів хребта можна лікувати консервативно за допомогою знеболювального. Лише мало хто потребує хірургічного лікування.

Перелом шийки стегна у людей похилого віку.

У разі переломів поблизу тазостегнового суглоба
проводиться різниця між переломами шийки стегна. Переломи шийки стегна поширені у людей похилого віку і часто є результатом невеликого падіння, особливо якщо літня людина страждає на остеопороз. Рух зламаної кінцівки, стояння чи ходьба зазвичай спричиняють значний біль. Переломи можна лікувати консервативно. Однак через ризик вторинного вивиху стабілізація часто є кращою. Перелом тазу у людей похилого віку зі зміщенням лікується хірургічним шляхом за допомогою ендопротезування.

Переломи променевої кістки.

Вони вважаються типові переломи у людей похилого віку, пов’язані з остеопорозом. Вони поширені не тільки у жінок у період менопаузу, але вони також дуже поширені у жінок та чоловіків у похилому віці. Вони зазвичай виникають при падінні, коли людина, яка падає, намагається пом’якшити травму витягнутою рукою. Такий перелом можна лікувати консервативною гіпсовою пов’язкою. Якщо перелом зміщений, він зазвичай потребує хірургічного лікування.

Перелом проксимального відділу плечової кістки.

Це третя за величиною частота переломів у людей старше 60 років. З віком переломи плечової кістки стають все більш складними та все важче піддаються лікуванню. Вони частіше зустрічаються у жінок, що також пов’язано з вищою захворюваністю на остеопороз у жінок.

Перелом ребер у людей похилого віку.

Вони також часто асоціюються з остеопорозом у людей похилого віку, особливо якщо вони виникають в результаті падінь. Тільки 30% переломів ребер призводять до відвідування лікаря одразу після травми. До них часто можна належати консервативно.

Пансіонат “Життя в Радість” у Житомирі, приймає пацієнтів з переломами, наші фахівці проводять реабілітацію після переломів.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *