Причини синдрому потріскування тазосуглобного суставу
Можна виділити три форми синдрому потріскування кульшового суглоба:
зовнішній (найпоширеніший) – який характеризується зміщенням смуги над більшим триантером, або рухом сухожилля головки довгого двоголового м’яза стегна над великогомілкової бугристістю. Для діагностики цього виду синдрому зазвичай достатньо клінічних випробувань.
внутрішні – з дискомфортом у сфері паху. Потріскування потім виникає, коли здухвинний м’яз, сухожилля прямого м’яза стегна або здухвинно-стегнова зв’язка зміщуються.
внутрішньосуглобові (найменш поширені), викликані механічно пошкодженим кульшовим суглобом. Потріскування спричинено: ушкодженням суглобового хряща, переломами, вільними тілами, нестабільною суглобовою капсулою, ушкодженням суглобового подолу. Ця форма найчастіше супроводжується пекучим болем, і її можна діагностувати за допомогою візуальних тестів.
Лікування потріскування тазобедненніх суставів
У процедурі на фоні синдрому потріскування потріскування
тазостегнового суглоба найчастіше використовується консервативне лікування. Під час нього рекомендується обмежити фізичні навантаження, особливо рухи, що відповідають за потріскування чи стрибки. Період перерви дозволяє загоєнню хворого сухожилля, і самої м’язи. Зазвичай у цей час застосовують холодні компреси та анальгетики, застосовують нестероїдні протизапальні препарати, а при гострому болю – ін’єкції стероїдів. У процесі лікування синдрому потріскування кульшового суглоба важлива реабілітація. Його мета – відновити правильну біомеханіку кульшового суглоба, виправити поставу, знизити напругу тканин, правильно розташувати таз, розтягнути та зробити звужені структури більш еластичними.
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів