Перейти до вмісту

Профілактика пролежнів

Профілактика пролежнів – як подбати про своїх близьких?

Профілактика пролежнів – дуже важливе питання, яке зазвичай стосується догляду за хворою лежачою людиною. Шкіра піддається утворенню пролежнів, які впливають на біль та дискомфорт пацієнта. Тому варто дізнатися, як доглядати за коханою людиною. Як запобігти пролежням? Що потрібно мати на увазі?

Профілактика пролежнів

Пам’ятайте, що краще попередити пролежні
, ніж лікувати їх. За допомогою приходить цілодобовий догляд за людьми похилого віку, що дозволяє скористатися підтримкою досвідчених фахівців. Наш будинок для літніх людей у ​​Києві це місце, де літні та хворі можуть розраховувати на постійну підтримку. Самі по собі ми не завжди можемо забезпечити такий гарний догляд за коханою людиною. Коли справа доходить до профілактики пролежнів, це дуже важливий аспект при догляді за людиною похилого віку, яка не встає з ліжка. Необхідно уникати укладання хворого на почервонілі ділянки тіла після попереднього тиску. Тканини повинні відпочити та регенерувати, перш ніж вони знову будуть завантажені.

Що потрібно мати на увазі?

Ще одне питання – правильний догляд за шкірою хворої людини. Для догляду варто використовувати мило з кислим рН, близьким до природного рН шкіри. Вода, своєю чергою, повинна мати температуру близько 36-37 градусів за цельсієм. Сушіння шкіри тактильним рухом буде найкращим рішенням. Після гігієни погладимо тіло сухою рукою. Почервонілі місця не можна масажувати. Це лише у разі гострого запалення. Щоб зволожити суху шкіру, використовуйте пом’якшувач шкіри, щоб знизити ризик пошкодження. Давно відомо, що сухість шкіри впливає утворення пролежнів. Зверніть увагу на бавовняну та натуральну волокнисту білизну, яка буде адаптована під фігуру пацієнта. Аркуш завжди потрібно правильно розтягувати. Якщо ми маємо справу з людьми, які не контролюють фізіологічні потреби, знадобляться підгузки потрібного розміру.

Цілодобовий догляд за людьми похилого віку часто є єдиним порятунком, коли ми хочемо довірити кохану людину в довірені руки. На щастя будинок для людей похилого віку Ви можете відвідувати часто, дбаючи про комфорт коханої людини. Не слід забувати про профілактику пролежнів, яка, на жаль, має тенденцію утворюватися, коли пацієнт весь час лежить.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *