Перейти до вмісту

Реабілітаційні заняття для людей похилого віку

Реабілітаційні заняття в пансіонаті для людей похилого віку

Наш будинок для людей похилого віку надає комплексний лікувально – сестринський догляд, харчування та реабілітація. Особливо рекомендується тим, хто бореться з хронічними захворюваннями, що часто зустрічається в літньому віці.

Реабілітація людей похилого віку спрямована на поліпшення фізичного стану, емоційного стану та когнітивних функцій. Багато пацієнтів похилого віку відмовляються від регулярних фізичних вправ, що ще більше посилює неприємні недуги. Велике значення надається щоденним оздоровчим вправам, таким як скандинавська ходьба, та аеробіка, які покращують кровообіг, ефективність дихання та загальний стан. Хорошою ідеєю, реалізованою нашим будинком для людей похилого віку, є заняття у групах, які сприяють встановленню контактів та дружбі між мешканцями.

Для людей з обмеженою рухливістю рекомендуються інші вправи, такі як скручування тулуба або розгинання та згинання ніг. Активізувати хворих, які постійно перебувають у ліжку, допоможе досвідчений фізіотерапевт. Велике значення у такій зарядці мають дихальні вправи, скорочення та розслаблення м’язів, а також регулярна зміна положення тіла. Завдяки їм можна уникнути пролежнів та інших негативних наслідків тривалої іммобілізації.

Практичне обладнання для реабілітації людей похилого віку

Багато хто вважає, що реабілітація вимагає дуже складного та дорогого обладнання. Однак виявляється, що часто буває досить простих предметів, які доступні практично кожному. Дуже хорошим прикладом є стрічки, м’ячі та сенсорні ролики, які використовуються, наприклад, для вправ для ніг. Пацієнти також охоче використовують ціпки для скандинавської ходьби та велотренажери. У нашому Пансіонаті Життя у Радість також використовуються спеціальні ортопедичні матраци, які забезпечують мешканцям комфортний та здоровий відпочинок.

Реабілітаційні вправи не повинні примушувати людей похилого віку, але водночас бути ефективними. Активація зазвичай триває близько 30-40 хвилин на день, але це залежить від бажання та можливостей пацієнта, а також стану його здоров’я.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *