Перейти до вмісту

Реабілітація хребта для людей похилого віку

Хребет літньої людини. Вправи найголовніше

Захворювання хребта – типова проблема, що зустрічається у значного відсотка людей похилого віку. Він відповідальний як за старість, так і за пов’язані з нею процеси старіння організму, а також за зміну способу життя та минулу недбалість. Ми пояснюємо, як доглядати хребта літньої людини та наскільки важливі систематичні фізичні вправи для стану та самопочуття літньої людини.

Життя літнього в хорошій формі

Хребет кожної людини похилого віку має за плечима довгі роки постійних навантажень. Незалежно від віку та способу життя більшість людей похилого віку щодня відчувають болі в спині, які посилюються при тривалому лежанні або сидінні. На жаль, менша активність ще більше посилює проблему, через що стан погіршується з кожним днем, а кожен рух починає викликати все більший біль. Щоб уникнути дискомфорту і серйозних неприємностей варто якомога раніше проводити час активно і зосереджено на поліпшенні роботи хребта і м’язів, що оточують його. Догляд за людьми похилого віку повинен включати щоденну фізичну активність, яка буде відповідати стану здоров’я та можливостям літньої людини. Кожен пенсіонер може вести активний спосіб життя по-своєму, навіть коли більшість часу проводить у ліжку або в кріслі. Правильно підібрані вправи – це безпечний та ефективний спосіб зменшити біль, скутість, а також інші недуги, безпосередньо пов’язані з хребтом, наприклад оніміння кінцівок.

Вправи для хребта для людей похилого віку – як виконувати?

Старі люди, чиє здоров’я дозволяє, можуть брати участь у групових заняттях, адаптованих до їхнього рівня фізичної підготовки, і займатися самостійно і за допомогою своїх близьких. Навіть, здавалося б, не дуже захоплюючі гімнастичні вправи, тобто нахили, повороти тулуба, махи руками, дозволяють дбати про м’язи спини, постійно зміцнюючи та розслаблюючи їх. Люди похилого віку, які мають проблеми з рухливістью, пересуваються в інвалідному візку або проводять більшу частину часу в ліжку, також повинні займатися під наглядом досвідченого фізіотерапевта. У нашому будинку для людей похилого віку Життя в Радість, ми всебічно дбаємо про людей похилого віку, забезпечуючи необхідну реабілітацію, медичне обслуговування та щоденну підтримку кожному з наших підопічних. Ми звертаємо увагу на особливі потреби кожної людини, які реалізуються відповідно до рекомендацій лікаря та піклування про хороше здоров’я та благополуччя людей похилого віку.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *