Перейти до вмісту

Реабілітація при хворобі Паркінсона.

Реабілітація при хворобі Паркінсона в пансіонаті “Життя в Радість” у Києві.

Що таке хвороба Паркінсона?

Залежно від індивідуальних схильностей вона протікає з більш високою чи меншою швидкістю. Виникаюча м’язова скутість збільшується з розвитком захворювання, вона супроводжується ритмічними м’язовими коливаннями та проблемами з ходьбою та підтриманням рівноваги.

Найчастіше вона проявляється між 50-65 роками. Потім виникає незначний тремор кінцівок (руки чи ноги) чи пацієнт відчуває м’язову скутість, що позначається плинності рухів та рухової ефективності. Часто перераховані вище симптоми супроводжуються розладом міміки, обличчя набуває вигляду маски, мова стає повільнішою і менш вираженою.

У міру прогресування захворювання тремор стає все яснішим і сильнішим, а рухи проходять з набагато більшою працею. Хвора людина пересувається за принципом невеликих кроків, витягуючи ноги.

Фізична реабілітація є важливим елементом, який підтримує фармакотерапію, утримує пацієнта у фізичній формі якомога довше, що дає можливість самостійно функціонувати у повсякденному житті.

Обмеження, що накладаються на хворого на хворобу, призводять до того, що він виконує певні види діяльності все менш і менш ефективно і насилу, які досі були для нього навіть рефлексивними, тобто. ходьба, що тягнеться до предметів, лист, хапання, зміна положення лежачи, сидячи, вмиваючись чи одягаючись.

Через те, що хвора людина не може вільно пересуватися самостійно, а її самообслуговування дуже обмежене, вона втрачає самостійність у житті. Пацієнти з прогресуванням симптомів починають уникати і так обмеженої рухової активності.

Фізіотерапія при хворобі Паркінсона.

Фізіотерапія може уповільнити прогресування симптомів захворювання та зменшити його наслідки. Фізична реабілітація впливає на весь організм, стимулюючи його до дії, завдяки чому пацієнти виявляють велику готовність до фізичних вправ і стикаються з захворюванням, що вразило їх. Вони більш позитивно ставляться до терапії, яка перетворюється на хорошу психомоторну форму.

Бачачи, наскільки пацієнти та їхні сім’ї потребують професійної допомоги фізіотерапевта, ми пропонуємо вам комплексну фізіотерапію. Він підбирається індивідуально під потреби кожного пацієнта, який приходить до нас за допомогою. Водночас ми пропонуємо зустрічі з нашими фахівцями членам його сім’ї.

Область рухової реабілітації Дом престарелых Киев
при хворобі Паркінсона.

Індивідуальні вправи – терапія полягає в індивідуальному контакті між пацієнтом та фізіотерапевтом та роботі за схемою, адаптованою до його стану та можливостей.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *