Перейти до вмісту

Реабілітація у приватному будинку для літніх людей

РЕАБІЛІТАЦІЯ – ПРИВАТНИЙ БУДИНОК ПРЕСТАРІЛИХ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Якщо ви шукаєте реабілітаційний центр для людей похилого віку, рекомендуємо наш сімейний будинок для людей похилого віку! Жителі, які проживають у приватній установі, забезпечуються всіма необхідними медичними та побутовими потребами. У нас працює велика команда кваліфікованих фізіотерапевтів, які щодня проводять із пацієнтами фізичні вправи. Ми працюємо з підопічні з обмеженою рухливістю різного ступеня, на благо їхнього стану та самопочуття.

Для відновлення повної або часткової фізичної форми, наприклад, після травм, зазвичай потрібна комплексна терапія, що включає низку вправ. Фізична реабілітація надзвичайно корисна як у подібних ситуаціях, так і при звичайному догляді за людьми похилого віку. Ми пропонуємо безліч занять для людей похилого віку, які можуть бути корисними для зміцнення імунітету, зміцнення фізичної витривалості та усунення наслідків окремих захворювань. Пропонуємо вам ознайомитися з пропозицією нашого будинку для людей похилого віку.

Реабілітація людей похилого віку – що ми пропонуємо?

Життя для багатьох людей похилого віку пов’язане зі значним погіршенням стану м’язів і суглобів, а також з ниючими травмами. Життя в Радість – це ексклюзивний будинок для людей похилого віку, медичні послуги якого ідеально відповідають специфічним потребам геріатричних пацієнтів. Ми працюємо з фізіотерапевтами, які постійно стежать за прогресом науки у своїй галузі і при цьому доброзичливо ставляться до мешканців. Все це означає, що турбота про людей похилого віку у нас завжди на найвищому рівні.

Основним питанням у контексті реабілітації є фізичні вправи. Вони стимулюють активність, що, своєю чергою, може усунути симптоми хвороби, наприклад, у разі дегенерації. Це також гарне рішення у контексті підвищення ефективності керівного складу. Жителі нашого приватного сімейного будинку мають у своєму розпорядженні, серед іншого: досвідчений персонал, навчений різним видам масажу. Гімнастика та фізіотерапія – ще одна пропозиція, яку ми представляємо зацікавленим особам.

Фізіотерапевти та доглядальниці, які працюють у нашому ексклюзивному будинку для літніх людей, піклуються про комфорт пацієнта під час терапії. Як сімейний будинок для людей похилого віку, ми ставимо добробут літніх людей на перше місце. З цієї причини програма реабілітації та вправ складена таким чином, щоб заняття відповідали планам мешканців, не порушуючи їх порядок дня. Приватне медичне обслуговування поєднується з додатковими заходами та розвагами, тому не є тягарем для делікатніших витрат.

Ми готуємо оригінальні програми вправ, які реалізуються, зокрема під час групових занять. Терапія доповнюється лікувальними ваннами. Завдяки високотехнологічному обладнанню ми можемо проводити роботи в галузі гідро- та кріотерапії. В обох випадках може мати вирішальне значення отримання бажаних результатів реабілітації, які приносять як полегшення, так і покращення загального фізичного стану.

Пенсійне Життя в Радість орієнтоване на постійний розвиток.

Ми постійно розширюємо спектр медичних послуг, щоб надавати людям похилого віку допомогу, що відповідає їх конкретним потребам. Постійний медичний догляд та реабілітація у поєднанні з ексклюзивними умовами проживання дозволяють нам досягати відмінних результатів у роботі з геріатричними пацієнтами. Детальну інформацію про діяльність, яку нині проводить наш приватний будинок для літніх людей, можна отримати, наприклад, у нас за телефоном +38(098)886 64 69 зв’яжіться з нами!

Чи безпечна реабілітація для людей похилого віку?

Будь-яке фізичне навантаження у людей похилого віку має виконуватися правильно – це означає, перш за все, узгодження її інтенсивності зі станом здоров’я літньої людини, її індивідуальними уподобаннями та схильностями. Ми стежимо за тим, щоб у разі погіршення самопочуття ми заміняли клопіткі вправи іншими. У розпорядженні мешканців також є медичний персонал, який надає допомогу у разі нагальних проблем.

Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією, підготовленою нашим сімейним будинком для людей похилого віку. Ми підготували для вас кілька привабливих варіантів перебування у приватному центрі догляду, зокрема ексклюзивний VIP-пакет для особливо вимогливих клієнтів.

Терапія для людей похилого віку

У наш центр приходять люди похилого віку з різними проблемами зі здоров’ям. У випадках обмеження рухливості ми пропонуємо заняття з реабілітації. Мешканці із вправами, рекомендованими лікарем, виконують їх під наглядом спеціалістів. У нас також є пропозиція для всіх мешканців, пов’язаних із контрольованою фізичною активністю. Під час публічних занять ми активізуємо своїх підопічних, завдяки чому збільшуються їхні шанси більш тривалого самостійного функціонування.

Ми пропонуємо реабілітаційні вправи для всіх

Вправи у русі покращують загальну фізичну форму та самопочуття. Вони розслаблюють м’язи, збільшують рухливість суглобів, усувають обтяжливі недуги. Реабілітація людей похилого віку в будинку для людей похилого віку є основою їх соціальної активності. Ефективні, задоволені мешканці з більшою ймовірністю самостійно шукатимуть способи красиво спланувати свій день. Вони більш охоче роблять власні ініціативи, які доповнюють багату пропозицію заходів та дозвілля.

Відповідні віку заняття

Особливу увагу ми приділяємо реабілітаційним заняттям, які активізують людей похилого віку і дозволяють їм використовувати свій відносно кращий стан. Форми руху та терапії в нашому будинку для людей похилого віку адаптовані до багатьох і можливостей людей похилого віку. Завдяки цьому реабілітація може дати хороші результати: покращити стан хворого та полегшити повсякденну діяльність. У впорядкованому будинку для літніх людей передбачені реабілітаційні заняття на рівні психомоторної підготовленості кожної людини.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *