Перейти до вмісту

Реабілітації та благополуччя клієнта

Як виглядає реабілітація в будинку для людей похилого віку?

Бує, що перебування літньої людини в будинку для людей похилого віку – найкраще рішення. В даний час догляд за людьми похилого віку – це не тільки забезпечення їм комфортного життя, але й допомога в підвищенні активності та полегшенні симптомів, що супроводжують старіння організму. Тому одним із критеріїв, що визначають вибір тієї чи іншої установи, є перевірка лікувально – реабілітаційних установ. Літні люди часто борються з різними видами хронічного болю, хворобами та недугами. А гімнастика та процедури, організовані в будинку для людей похилого віку, ефективно допомагають їм покращити роботу окремих систем організму, підвищити працездатність та загалом покращити психофізичне здоров’я.

Як виглядає реабілітація в будинку для людей похилого віку?

У Будинку догляду та реабілітації «Життя в Радість» у нас розвинена реабілітаційна база, що включає не лише професійний персонал, а й повністю обладнані кабінети та спортивні зали. Саме тут ми пропонуємо нашим підопічним широкий спектр різних методів лікування та форм терапії, які допомагають зменшити біль, покращити повсякденне функціонування та відновити функції організму, втрачені через хворобу або травму. Ми проводимо заняття з загальної кондиції, релаксації, протипролежнів та профілактики м’язових контрактур. Серед запропонованих нами спеціальних процедур ви можете знайти електротерапію, лазерну терапію, кріотерапію. Крім того, ми надаємо сучасне обладнання, таке як велотренажери, сходи, матраци.

Щодня ми забезпечуємо нашим підопічним інтенсивний, індивідуальний догляд на найвищому рівні. Всі форми терапії призначаються на підставі висновку лікарів та індивідуально адаптуються до здоров’я, фізичного стану та самопочуття мешканців. За безпекою вправ та процедур постійно стежить команда кваліфікованих фізіотерапевтів.

На що слід звернути увагу при виборі будинку для людей похилого віку?

Іноді здоров’я або сімейний стан літньої людини вимагають знайти для неї місце, де вона може отримати професійну допомогу 24 години на добу. Тоді найкращим рішенням виявиться будинок для людей похилого віку. Перебування в будинку для людей похилого віку – це гарантія найвищої якості, комплексного догляду, що виражається як у психічному, так і у фізичному добробуті літньої людини.

На що слід звернути увагу при виборі будинку для людей похилого віку?

Найважливіші питання, які варто перевірити, перш ніж ухвалити рішення про той чи інший будинок для людей похилого віку:

  • розташування – варто вибрати той, який буде розташований неподалік місця проживання вашої найближчої родини. Це не лише значно полегшить візити, а й дозволить возити пацієнта на сімейні зустрічі чи вихідні
  • кваліфікація персоналу – точніше, яку кваліфікацію мають особи, які здійснюють догляд, і чи отримали вони відповідну підготовку для догляду за людьми похилого віку. Крім того, варто також перевірити наявність лікарів – фахівців – це особливо важливо, коли літня людина бореться з хворобами або різними нездужаннями,
  • житлові стандарти – перевірка будівлі з погляду зовнішнього вигляду, чистоти, доступу до обладнання, в тому числі, що полегшує повсякденне функціонування не тільки в приміщенні, а й в інших частинах будинку,
  • харчування – варто дізнатися про такі аспекти, як кількість щоденних прийомів їжі, їх якість та можливість адаптації раціону до індивідуальних потреб літніх людей,
  • фізична активність – також слід перевірити, як цей будинок організує вільний час своїх мешканців і найголовніше, чи забезпечує він необхідну кількість активізуючих, лікувальних та психологічних заходів.

Рішення про вибір будинку для літніх людей – непросте. Перш ніж вселитись, варто розглянути безліч варіантів, звернути увагу на низку критеріїв та порівняти їх між собою. Будинок для людей похилого віку – дуже важливе місце для людей похилого віку. Тому, якщо ситуація дозволяє, остаточний вибір слід також порадитись із найстаршим.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *