Перейти до вмісту

Що потрібно знати про Пансіонат?

Чи надає будинок для літніх людей медичну допомогу?

Тема будинку для людей похилого віку дуже складна для вирішення, особливо для сімей тих, хто потенційно буде там жити. Хоча рішення родичів направити літню людину в таку установу сприймається по-різному, здебільшого вони дбають про максимальний догляд своїх близьких. Причина, через яку люди похилого віку або їхні сім’ї обирають будинок для людей похилого віку, полягає в надії забезпечити літній людині гідне і безпечне життя.

На яку допомогу можуть розраховувати люди похилого віку?

Будинок для людей похилого віку пропонує цілу низку заходів, таких як прогулянки з іншими жителями, спільна гра в настільні ігри та карти або участь у танцювальних вечорах. Завдяки цьому вони можуть відкласти щоденну боротьбу із хворобою та стати соціально активними. Люди похилого віку також можуть розраховувати на цілодобову медичну допомогу, яка необхідна для полегшення життєдіяльності, зменшення болю і навіть незначного поліпшення якості повсякденного життя. Серед медперсоналу в нашому будинку для людей похилого віку є лікарі, медсестри, фізіотерапевти та доглядальниці, які доступні у будь-який час.

Медичний персонал постійно стежить за здоров’ям мешканців та піклується про хороший фізичний та психічний стан кожного пацієнта. Головна мета медиків – щоб хвороба не прогресувала чи прогресувала набагато повільніше.

Хто живе в будинку для людей похилого віку?

У будинок престарілих потрапляють люди похилого віку, для яких самостійне функціонування утруднене або практично неможливе. Дуже часто вони не можуть розраховувати на цілодобову допомогу рідних, що не пов’язане з непоінформованістю сім’ї, а з відсутністю організаційних можливостей. Літні люди, які проживають у будинках для людей похилого віку, страждають на хронічні неврологічними і кістково-суглобовими захворюваннями. Прозові повсякденні дії, такі як встання з ліжка або сидіння на стільці, викликають проблеми. Дуже часто вони не впізнають своїх родичів чи постійних опікунів.

Однак місця у таких закладах призначені не лише для хворих. У них живуть фізично міцні пенсіонери, які страждають від самотності та відсутності перспектив подальшого життя. З цієї причини вони вирішують жити в будинках для людей похилого віку.

Чи можлива спеціальна дієта в будинках для людей похилого віку?

Будинки людей похилого віку часто є найкращим рішенням, коли йдеться про забезпечення безпеки та комфорту людей похилого віку. Дедалі більше сімей, які з різних причин не можуть самостійно подбати про своїх близьких, вирішують обрати пансіонат. Однак часто виникають дилеми, пов’язані з харчуванням людей похилого віку. Багато хто з них дотримується індивідуальної дієти, адаптованої до їхнього здоров’я.
Те, що ми їмо, має велике значення для нашого здоров’я. Це не відрізняється для людей похилого віку. Більше того, з віком та погіршенням здоров’я правильна дієта може допомогти в процесі одужання або відстрочити розвиток хвороби та звести до мінімуму супутні нездужання. Є багато спеціальних дієт, які використовують люди похилого віку. До них відносяться дієти для людей з харчовою алергією, які борються з атеросклерозом або цукровим діабетом, для людей після онкологічного лікування та операцій. У тому числі правильна дієта є надзвичайно важливою також у випадку інсульту і у людей, які борються з великою надмірною вагою.

У будинках для людей похилого віку подають індивідуально підібрані страви?

Багато хто думає, що в будинках для людей похилого віку всім проживаючим подають однакове харчування. Це міф, через який багато родин бояться скористатися такою формою допомоги. Наш будинок для людей похилого віку Життя в Радість у Києві, піклується про те, щоб кожна людина, яка в ньому проживала, мала доступ до не тільки корисних для неї, а й смачних страв.

Якщо наш клієнт повинен дотримуватися спеціалізованої дієти, рекомендованої лікарем або дієтологом, ми подбаємо про те, щоб приготовані страви містили лише дозволені інгредієнти. Варто також відзначити, що хороші будинки для літніх людей також гарантують максимально різноманітне харчування для людей похилого віку. Мешканці можуть вибрати страви на власний смак. Ми чудово знаємо, наскільки важливим є правильне харчування.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *