Перейти до вмісту

Собака терапевт

Чим собака не терапевт?

Пансіонат “Життя в Радість” для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями у Львові, практикує зоотерапію.

Собака – найкращий друг людини.Хоча ці слова часто асоціюються з домашніми тваринами, це не порожня балаканина. Ці чарівні істоти неодноразово доводили, наскільки вірні і віддані і наскільки красиво можуть обдарувати своїх господарів любов’ю. Якщо вам не вистачає компанії і ви хочете подбати про маленького виляючого хвостатого вихованця, візьміть собаку під свій дах і ви точно не пошкодуєте про це рішення.

Переваги домашнього вихованця

З кожним роком з’являється дедалі більше досліджень, які лише підкреслюють переваги володіння собакою. Найважливішим з них, безсумнівно, є соціальний зв’язок, який створюється не лише між собакою та власником, але також між власником та навколишнім середовищем. Саме наявність домашнього вихованця змушує його частіше виходити на вулицю, зустрічатися з людьми та відкриватися новим знайомствам.

Завдяки цьому ми проводимо набагато більше часу на свіжому повітрі, у нас з’являється більше часу для прогулянок та більше фізичних навантажень. Присутність домашньої тварини також впливає на стабілізацію способу життя та відчуття більшого психологічного комфорту. Власники собак почуваються потрібними та відповідальними за когось. Більше того, психолог нашого пансіонату каже, що чотирилапий друг теж впливає на наше здоров’я. Погладжування собаки знижує артеріальний тиск, а часті прогулянки позитивно впливають на рівень холестерину та тригліцеридів.

Пам’ятайте – собака – це відповідальність

Якщо ви вирішили взяти свого вихованця під свій дах, вам необхідно врахувати кілька факторів: розмір собаки, темперамент, вік та тривалість життя. Як відомо, найкращим рішенням для літньої людини буде собака невеликої породи, яка просто завдасть менше клопоту, не потребуватиме таких фізичних навантажень, як великий собака, і буде дешевшою у змісті. Також важливий вік тварини. Літнім людям не рекомендується цуценят та молодих собак, тому що вони вимагають дресирування та навчання основним заняттям, які часто втрачають енергію у людей старше 60 років. Дорослий собака вже доглянутий і знає, що може собі дозволити. Більше того, якщо ви візьмете вихованця з притулку, він буде вдячний вам до кінця свого життя за новий будинок, який ви подарували йому.

Яка порода собак найкраще підходить літній людині?

Породи собак, які найкраще ладнають із літніми людьми, включають мопсів, шнауцерів, шотландських тер’єрів, ши-тцу, йоркширських тер’єрів та дрібних дворняг. Незалежно від того, якого собаку ви виберете, ви можете бути впевнені, що вона сплатить вам такою самою любов’ю і відданістю, що й ви. Забрати вихованця під дах стане початком гарної та довгої дружби.

Керівництво пансіонату “Життя в Радість” та постояльці пансіонату.

Дякують за візити – Кінологічну школу “Dog Friend” у м. Львові. (громадська організація)

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *