Перейти до вмісту

Способи покращити настрій людям похилого віку

Перевірені способи почуватися добре

Поганий день може статися з кожною, у тому числі з людиною похилого віку. Однак погане емоційне та фізичне самопочуття може мати бойові наслідки – і це не потребує великих зусиль. Є способи покращити настрій, які працюють у будь-якій ситуації!

Двигатися

Не буде перебільшенням сказати, що вправи – найкраще вирішення проблем та смутку. По-перше, фізична активність дозволяє відірватися від поганих думок та емоцій, по-друге, під час занять в організмі виділяються ендорфіни, тобто гормони щастя. Якщо здоров’я похилого віку дозволяє, у хвилини смутку він може покататися на велосипеді, попрацювати в саду або просто погуляти. Ми особливо закликаємо мешканців нашого будинку для літніх людей взяти участь у цьому останньому заході, коли дозволяє погода!

Роби, що хочеш

У кожного є хобі, інтереси чи захоплення, які приносять задоволення і радість. Щоразу, коли вам сумно і стає гірше, варто зайнятися своїми інтересами – почитати книгу, розгадати пазл, повозитись, подивитися хорошу комедію по телевізору або спекти торт. Важливо займатися тим, що вам подобається – це відверне вас від негативних емоцій і дозволить розслабитись.

Момент релаксації

У важкі хвилини варто приділити хвилинку відпочинку лише для себе. Тепла ванна з ароматичною олією може бути дуже розслаблюючою – вона не тільки заспокоїть ваш розум, а й розслабить м’язи. Хороший спосіб розслабитися – слухати тиху, ніжну музику та аромотерапію, наприклад, запалюючи ароматичні палички з приємним ароматом ванілі або лаванди. Іноді короткий 15-хвилинний сон також допоможе відновити тіло і душу, після чого світ стане набагато приємнішим!

Сеш щось хороше

Звичайно, ми не закликаємо вас їсти шкідливу їжу, щоб уникнути стресу та негативних емоцій, але шматочок домашнього торта, кілька кубиків темного шоколаду або склянку теплого какао дійсно здатні створити чудеса та миттєво покращити настрій – особливо якщо вас супроводжує хтось із близьких, з ким можна поговорити, поскаржитися або отримати добру пораду.

Варто пам’ятати, що не закриватися і не тікати від інших людей, коли вам стає гірше, а пробувати різні способи покращити свій настрій.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *