Перейти до вмісту

Симптоми інсульту

Які симптоми інсульту?

Інсульт виникає внаслідок перекриття кровопостачання частини мозку. Близько 80% інсультів є ішемічними інсультами. Вони виникають у разі звуження або закупорки артерій, які постачають кров’ю головний мозок. Геморагічний інсульт виникає, коли кровоносна судина в головному мозку лопається. До факторів ризику інсульту належать, серед інших: гіпертонія, діабет, хвороби серця.

Симптоми інсульту залежать від того, яка частина мозку буде позбавлена ​​кровопостачання, а також від довжини ішемічної ділянки. У людей з легким інсультом може бути, наприклад, тимчасове відчуття слабкості в руках або ногах, тоді як у більш серйозних випадках пацієнт може мати постійно паралізовану половину тіла або втратити здатність говорити.

При підозрі на інсульт необхідно діяти швидко. Негайне проведення лікування дозволяє мінімізувати віддалені наслідки інсульту.

Найбільш поширені симптоми інсульту включають:

Опущення однієї сторони особи. Коли хвора людина посміхається, одна сторона її рота опускається і з’являється асиметрія.

Слабкість рук. При піднятті обох рук вгору одна з них слабша і падає.

Труднощі з промовою. Людям з інсультом, можливо, доведеться говорити розпливчасто або їхня мова може бути абсолютно незрозумілою.

Парези або паралічі різних частин тіла
Відчуття оніміння або поколювання у різних частинах тіла

Проблеми з ходьбою або підтриманням рівноваги
Порушення зору
Запаморочення
Сильний головний біль
Проблеми з розумінням мови
Погіршення пам’яті
Зміна поведінки
М’язова жорсткість
Проблеми із ковтанням

Якщо ви підозрюєте інсульт у себе чи близької людини, не чекайте, доки симптоми пройдуть, викличте швидку допомогу. Чим довше триває інсульт, тим більший ризик незворотного пошкодження головного мозку та інвалідності.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *