Перейти до вмісту

Транспортування людей з інвалідністю

Кому рекомендується спеціалізований медичний транспорт?

Що робити, коли нам доводиться перевозити хвору людину з одного місця в інше, наприклад, з лікарні чи реабілітаційного центру додому, а в нашому розпорядженні немає власного автомобіля чи під час транспортування нам потрібне спеціалізоване обладнання? У таких ситуаціях варто довіритись професійним парамедикам, які пропонують послугу медичного транспорту. Який вигляд має такий транспорт і кому він рекомендується?

Перевезення інвалідів

Перевезення інвалідів-візочників вимагає наявності у транспортному засобі спеціалізованого обладнанням.Транспортування має відбуватися в комфортних умовах, особливо якщо пацієнт перевозять на тривалу відстань, наприклад, до лікарні за кілька сотень кілометрів від місця його проживання. Адаптація легкового автомобіля для таких цілей або покупка модифікованого транспортного засобу є чималими витратами, саме тому в більшості випадків варто скористатися послугами медичного транспорту, що широко розуміється. Його головна перевага в тому, що він проходить за участю кваліфікованого персоналу у спеціально адаптованих машинах швидкої допомоги. Фельдшери, що оперують цей вид перевезення, є професіоналами і добре справляються навіть у складних ситуаціях. Вони також мають необхідні знання в галузі медицини, що дозволяє їм краще розуміти потреби пацієнта і належним чином спостерігати за інвалідом під час транспортування. Якісні послуги такого роду надаються пансіонатом “Життя в Радість”. Успішно доведено, що перевезення людей, які щодня переміщаються в інвалідному візку, не повинно бути клопітним навіть у разі довгих маршрутів.

Перевезення літніх та хворих

Медичним транспортом перевозяться не лише інваліди. Ця послуга також призначена для людей похилого віку
, які потребують належного догляду під час транспортування. Транспорт за участю парамедиків також є добрим рішенням у разі тяжкохворих людей – залежно від їхніх захворювань фахівці правильно скоригують параметри обладнання транспортного засобу. Завдяки спеціалізованим пневматичним ношам вони можуть легко транспортувати хвору людину навіть у складних умовах. Парамедики організують регулярний транспорт для відвідування клініки та реабілітаційного центру. В обох випадках регулярність має вирішальне значення, тому варто подбати про те, щоб перевезення людей, які потребують догляду, здійснювалося надійною компанією. Якщо у нас є запланована дата проведення процедури, і ми не маємо можливості безпечного та швидкого проїзду до лікарні чи поліклініки, також добре орендувати медичний транспорт. Кваліфіковані фельдшери відвезуть нас до обраного місця і стежитимуть за вашим самопочуттям протягом усієї поїздки, а також після прибуття на місце.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *