Перейти до вмісту

Турбота про пацієнтів.

Якої турботи потребують літні люди з руховими проблемами?

Люди, які подумують про те, щоб працювати у нас у псіонаті, як нянька для літньої людини, часто задаються питанням, з якими проблемами зі здоров’ям стикається їх підопічний. Наш пансіонат “Життя в Радість” у Києві завжди інформує осіб, які здійснюють догляд, від чого саме страждає ця літня людина, тому це ніколи не буде проблемою для співробітника. Зазвичай допомога у повсякденному функціонуванні потрібна людям похилого віку з руховими проблемами
. Обмеження рухливості заважає або значно ускладнює їхню просту повсякденну діяльність. Яка допомога потрібна таким людям похилого віку?

Масштаб проблеми.

На поставлене питання однозначно відповісти складно – все залежить від того, наскільки великі проблеми з мобільністю у пацієнта. Деякі люди похилого віку досить добре ходять по балкону, і вони очікують допомоги в управлінні будинком: приготування їжі, прибирання та щоденні покупки. На жаль, у деяких людей похилого віку більше обмежень – вони можуть пересуватися з балкона, але навіть це завдає їм маси клопоту. У цьому випадку робота нянею, вона також повинна допомогти літньому з одяганням, встанням, сидінням та щоденним доглядом. Рідше трапляється так, що палата є повністю незалежною. Вона вимагає допомоги навіть у невеликих заняттях – туалеті, їді або купанні. Вихователь повинен завжди пам’ятати, що крім фізичної допомоги, люди з руховими проблемами також потребують великої розумової підтримки — хоча їхні тіла відмовляються підкорятися, їхній розум усе ще дуже здоровий.

Візити до лікаря та прогулянки.

Для людини з руховими проблемами вихід із дому є величезною проблемою. Тому особи, які здійснюють догляд за людьми похилого віку, повинні супроводжувати їх, коли необхідно врегулювати деякі питання поза домом. Це означає відвести пацієнта, наприклад, до лікаря, а також допомогти у подоланні сходів та потраплянні до кабінету. Особа, яка здійснює догляд, також повинна дбати про рух свого пацієнта похилого віку. Найчастіше це зводиться до коротких прогулянок по околицях. Навіть якщо пацієнт здатний пересуватися наодинці, няня повинна супроводжувати його про всяк випадок, щоб літня людина відчувала себе в безпеці. Спілкування на прогулянці часто є додатковим проведенням часу для літніх людей, оскільки багато хто з них страждає від самотності.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *