Перейти до вмісту

Турбота про старість – пансіонат в Одесі

Форми та види догляду за людьми похилого віку

Як організувати допомогу хворій людині похилого віку? Перевірте, які форми догляду за людьми похилого віку ви можете вибрати в Пансіонаті «Життя в радість» в Одесі. Вибирайте професійну підтримку. Пояснюємо, що робити у випадку із повністю залежними людьми та родичами з легким ступенем інвалідності.

Допомога літнім людям

Багато хто запитує, що робити, якщо захворів старший член сім’ї. Часто потрібна допомога спеціаліста. Чи варто вам використовувати цілодобовий догляд чи вибрати спеціальні послуги з догляду? Насамперед, слід звернути увагу на стан здоров’я літньої людини та її індивідуальні очікування. Варто знати, які форми догляду доступні в Україні та свідомо адаптувати їх до своїх потреб. Приватні будинки для людей похилого віку є перевіреним рішенням. Ми пропонують не лише постійне житло, а й екстрену допомогу.

Постійне перебування в будинку для людей похилого віку

Одним із варіантів є використання цілодобового догляду в нашому будинку для людей похилого віку в Одесі. Цей варіант призначений для людей, які:

  • не можуть самостійно митися, одягатися та їсти,
  • вимагають великої допомоги у повсякденному житті,
  • необхідна сестринська допомога при зміні пов’язок і догляду за ранами,
  • хворіють на психічні захворювання, які ускладнюють спілкування,
  • зазнають труднощів з пересуванням,
  • вони самотні і шукають компанії іншої людини.

Пропозиція будинку для людей похилого віку «Життя в радість» в Одесі ідеально підходить у ситуаціях, коли літня людина не може залишатися сама і потребує цілодобової допомоги. Коли сім’я не зможе подбати про нього самостійно. Дуже складно поєднувати вихід працювати з супроводом бабусі, дідуся, матері чи батька під час виконання всіх фізіологічних дій. Крім того, у разі серйозних захворювань корисний досвід профілактики пролежнів, годування, переміщення м’якого тіла та прийому ліків. Постійне перебування в установі з догляду включає широкий спектр послуг. Сюди входить не лише турбота про фізичне здоров’я мешканця, а й організація його вільного часу.

Послуги денного догляду

Інший варіант – вибрати денне перебування у приватному будинку для людей похилого віку. Це рішення для людей похилого віку, які не хочуть постійного переїзду до закладу догляду. Поки найближчі люди перебувають на роботі, у школі і виконують свої повсякденні обов’язки, про людей похилого віку опікуватимуться кваліфіковані доглядальниці та фельдшера. Увечері та вночі хворі повертаються додому.

Денні послуги включають, насамперед, працетерапію, підтримку при користуванні туалетом та їдою, а також невідкладну медичну допомогу. Якщо пацієнт раптом відчує себе погано, поруч із ним перебуває досвідчений персонал, який подбає про його безпеку. Ще однією великою зручністю є харчування відповідно до рекомендацій лікаря – дієтолога. Пенсіонер в закладі харчується апетитно, багате на цінні поживні речовини, і сім’ї не доводиться турбуватися про його харчування.

Невідкладна допомога – будні або вихідні

Іноді близькі чудово справляються з доглядом за людьми похилого віку. Вони поділяють різні обов’язки та здатні забезпечити людям похилого віку гідні, комфортні умови життя. Однак у таких ситуаціях може виявитися корисною і допомога професійної доглядальниці за людиною похилого віку. Достатньо невдалих випадкових подій. Якщо члени сім’ї раптово захворіли, змушені виїхати або втратили доступність з інших причин, хорошим варіантом є невідкладна допомога у вигляді тижневого перебування в будинку для людей похилого віку. Надають всебічну допомогу у виконанні повсякденних справ, організації вільного часу, харчування та реабілітаційних занять із фізіотерапевтом.

Пакету вихідного дня також може бути достатньо. Тимчасові жителі можуть тимчасово змінювати середовище, в якому вони живуть щодня. Вони також спілкуються з людьми свого віку, що дозволяє їм легше заводити нових друзів.

Свято в будинку для людей похилого віку

Родичі не повинні бути весь час разом. Іноді варто просто відпочити від себе. Цікава ідея – відпочинок у Пансіонаті. Ексклюзивні об’єкти нагадують комфортабельну базу відпочинку та є чудовим місцем для відпочинку. Мешканці можуть користуватися Інтернетом, телебаченням та бібліотекою. Вільний час вони проводять творчо та розвиваюче. Вони беруть участь в інтеграційних заходах, рухливих іграх, вирощують рослини у саду. У той же час персонал допомагає їм у повсякденному житті і піклується про їхнє психічне та фізичне здоров’я. Для цієї мети використовуються, серед іншого, реабілітація та ерготерапія. Великою перевагою розкішних пансіонатів є приватні номери та затишна обстановка, що позитивно впливає на настрій людей, які там проживають.

Професійний догляд за людьми похилого віку

Ви вже знаєте, що пропонують приватні будинки для людей похилого віку. Подбайте про своїх родичів і зверніться за допомогою до професійних доглядальниць. Погодинний, вихідний чи постійний догляд? Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам прийняти рішення. Ми відповімо на всі ваші запитання та пояснимо, які послуги входять до конкретних пакетів догляду.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *