Перейти до вмісту

Турбота про старість своїх близьких

Хвороби старості

Напевно, не дивно, що і тіло, і організм людини протягом життя зазнають безліч різних змін. З роками у людей похилого віку з’являються проблеми з роботою окремих внутрішніх органів. Літні люди найчастіше страждають від хвороби Альцгеймера, серцево-судинних захворювань та раку. Які бувають хвороби людей похилого віку і що варто про них знати?

Чи існують хвороби старості?

Хвороби старечого віку також називають старечими хворобами. Взагалі, це група захворювань, які діагностуються у людей похилого віку. У зв’язку з прогресуючим старінням суспільства в сучасному світі, з числом людей, які доживають до старості, дедалі більше діагностуються старечі захворювання. Останні дослідження показують, що в даний час більше половини людей похилого віку переживає старечий вік, для якого характерно виникнення численних недуг, що призводять до поступового погіршення життєдіяльності. Найбільш поширеними захворюваннями похилого віку є:

  • Хвороба Альцгеймера – проявляється поступовою втратою пам’яті, мислення та орієнтації.
  • Хвороба Паркінсона – захворювання нервової системи. Виявляється тремором кінцівок та значними порушеннями мови.
  • Цукровий діабет – згідно з дослідженнями, діабет 2 типу найчастіше зустрічається у людей віком понад шістдесят років,
  • Рак – люди старше шістдесяти п’яти років становлять понад шістдесят відсотків хворих на рак.

Подбайте про спокійну старість своїх близьких

Більшість описаних вище хвороб можна лікувати ліками, але ніщо не змінює того факту, що неможливо зупинити те, що викликає ці хвороби – старість. Коли ми бачимо, що у близької людини починають проявлятися перші симптоми хвороби Альцгеймера або іншої старечої хвороби, ми повинні негайно відвести його до лікаря та надати йому найкращу допомогу. Якщо ми не в змозі доглядати літню людину, відмінним рішенням буде поміщення його в приватний будинок для людей похилого віку, де йому буде забезпечена не тільки медична допомога, а й суспільство людей, які також борються з неприємними наслідками старості. Рекомендуємо вам наш пансіонат для літніх людей у Житомирі «Життя в Радість».

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *