Перейти до вмісту

Захворювання суглобів.

ДЕГЕНЕРАЦІЯ ТАЗОБЕДРЕННОГО СУГЛОБА.

Дегенерація кульшового суглоба або коксартрозу, це захворювання, яке вражає молодих людей все частіше і частіше. То що таке коксартроз?

Стисло – знос суглобів, який торкається – залежно від типу (первинний або вторинний): вроджені дефекти, травми (у тому числі перелом стегна), активний спосіб життя, надмірна вага, перенесені травми, надмірне навантаження на тазостегновий суглоб, вроджене дисплазія, вивихи тазостегнового суглоба, гемофілія, хвороба Педжета, рахіт, остеомаляція, порушення обміну речовин, зміни кровопостачання головки та шийки стегнової кістки
стегнової кістки; Кортикостероїдна терапія. Всі ці фактори можуть викликати пошкодження структур і порушити функції суглоба, тим самим викликаючи біль і призводячи до обмеження його рухливості, настільки, що стає важко виконувати такі дії, як просто надягання шкарпеток або взуття. Тому дегенерація, яка згодом поглиблюється, здатна ефективно обмежити щоденну активність пацієнта.

Під час розвитку коксартрозу суглобовий хрящ тазостегнового суглоба поступово руйнується. Таким чином, він перестає захищати і виявляє кісткові поверхні суглоба, що стикаються, які починають тертися один про одного. До речі, хрящ також втрачає свої властивості, що амортизують. В результаті цих процесів корені кісток піддаються зміні та систематичному руйнуванню. До речі, всередині кульшового суглоба розвивається запалення синовіальної оболонки.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *