Перейти до вмісту

Зміцнення імунітету у людей похилого віку.

Зміцнення імунітету людей похилого віку.

З віком надійність імунної системи знижується. Ця система відповідає механізм імунітету. Тому турбота про зміцнення імунітету
у людей похилого віку вкрай важлива.

Знайомий спосіб для всіх зміцнення імунітету це вживання вітамінів та біологічно активних добавок. Однак це далеко не все, що ми можемо зробити для свого організму і навіть виходить, що це абсолютний мінімум. Велику роль тут грає насамперед здоровий спосіб життя. Рух, збалансоване харчування, достатня кількість сну, турбота про душевну рівновагу – це лише основні речі, які впливають на зміцнення імунітету у кожній людині.

Самостійні способи зміцнення імунітету.

Рухом можуть бути заняття в саду, прогулянки на природі, заняття йогою або навіть прибирання вдома. Важливо займатися якоюсь активністю щодня. Це змушує нас почуватися краще з кожним днем, ми маємо більше енергії. Не позбавлене значення, проте, перебування на свіжому повітрі в цей час – йдеться не тільки про насичення організму киснем і загартовування організму, а й про сприятливий вплив сонця та вітаміну D.

Завдяки збалансованому харчуванню ми можемо забезпечити себе вітамінами та мінералами, які необхідні для правильного функціонування не лише імунної системи, а й усього організму. Насамперед варто звернути увагу на вітаміни А та С та вітаміни з групи В. Необхідно пам’ятати, що вітамінами є не лише таблетки, а й овочі та фрукти.

Давайте не боятися трав. Особливо добре у повсякденному вживанні, наприклад, настій шипшини або ромашки. Це по-справжньому домашній спосіб, адже ми часто можемо приготувати такі настої з того, що є в саду. Трави також можна вживати у вигляді чаю.

Чого варто уникати?

Висока якість сну також дуже впливає на зміцнення імунітету Тіло. У деяких випадках, особливо в ситуації зниженого імунітету, недостатньо того, що ми спимо протягом тривалого часу. Якість сну підвищить нас, наприклад, уникаючи контакту з різким світлом перед засинанням. Це може дуже допомогти подбати про підтримання правильної температури у спальні.

Звичайно, стресів слід уникати. Його часто називають «тихим убивцею». Його нелегко усунути. Боротися зі стресом набагато складніше, ніж зі шкідливими харчовими звичками. У той же час дослідження показують, що люди, які дбають про підтримання здорового способу життя, найкраще справляються зі стресом. Те саме стосується і душевної рівноваги.

Надмірне використання антибіотиків може бути відповідальним за зниження імунітету. Вони часто погіршують імунну систему. У деяких випадках вони потрібні для здоров’я людини. Потрібно суворо дотримуватись рекомендацій лікаря, а також не забувати приймати пробіотики, які допомагають нам підтримувати відповідну бактеріальну флору кишечника. Не забуватимемо про природні антибіотики, які є в кожній Українській кухні: часник та цибуля завжди під рукою, коли вони нам потрібні.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *