Перейти до вмісту

Чим корисний вітамін С для людей похилого віку

Вітамін С: чи корисний він людям похилого віку?

Властивості вітаміну С відомі давно. Він має велике значення для правильного функціонування організму – бореться з вільними радикалами, закупорює судини, допомагає запобігти багатьом захворюванням. Продукти, багаті на вітамін С, необхідно включати в щоденний раціон літньої людини!

Вітамін С міститься у багатьох продуктах харчування. У великих кількостях його можна знайти, серед іншого, у шипшині, чорній смородині, перці, брюссельській капусті, броколі, петрушці та цитрусових.

Дефіцит вітаміну С небезпечний для здоров’я. Він необхідний засвоєння заліза, тому його дефіцит у раціоні може підвищити ризик розвитку анемії. Дефіцит вітаміну С може також проявлятися в втраті апетиту, швидкої стомлюваності, пухкості та кровоточивості ясен, труднощах загоєння ран або болях у суглобах.

Потреба вітаміну С у дорослих становить від 75 до 90 мг на день. Однак він вищий у людей похилого віку, людей з діабетом, гіпертонією або курців. Важливо відзначити, що передозувати вітамін С складно, оскільки його надлишок виводиться із сечею.

Роль вітаміну С у здоров’ї людей похилого віку

У будинку для людей похилого віку «Життя в Радість» в Одесі, ми стежимо за тим, щоб до раціону наших пацієнтів входили продукти, що містять усі необхідні поживні речовини, мікроелементи та вітаміни, у тому числі, звичайно ж, вітамін С. Це необхідно для підтримки здоров’я.

Вітамін С підтримує роботу системи кровообігу, ущільнюючи стінки судин. Це запобігає кровотечам, синцям і кровоточивості ясен.
Вітамін С важливий для профілактики атеросклерозу. Гальмує окислення поганого холестерину ЛПНЩ, що зменшує накопичення атеросклеротичних бляшок у судинах.
Дослідження довели, що вітамін С допомагає регулювати артеріальний тиск, тому він корисний при лікуванні гіпертонії.
Вітамін С необхідний функціонування імунної системи. Він підвищує активність NK – клітин, Т – лімфоцитів та В – лімфоцитів, які борються з вірусами, бактеріями та іншими шкідливими мікроорганізмами, а також усувають можливі ракові клітини.
Вітамін С бере участь у виробленні колагену, що є компонентом суглобового хряща. Крім того, організму необхідно секретувати осеїн, компонент побудови кісток.
Як бачите, вітамін С неоціненний для людей похилого віку. Тому продукти, які містять цей цінний інгредієнт, необхідно включати до щоденного раціону людей похилого віку!

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *