Перейти до вмісту

Шлях до здоров’я з вітаміном С

Натуральний вітамін С – шлях до здоров’я

Людина, морські свинки та деякі види кажанів – це істоти, які не можуть синтезувати вітамін С самостійно. Його правильне постачання є однією з основних умов підтримки повного здоров’я.

Вітамін С – властивості

Ця популярна речовина працює не лише у профілактиці простудних захворювань. Добавки із цим вітаміном також є способом уникнути серцевого нападу. Що ще про нього відомо? Ну, вітамін С має багато корисних для здоров’я властивостей. Відповідна добова доза також запобігає: інсультам, ішемічну хворобу серця, аритмію та всі недуги нашої кровоносної системи. Прийом вітаміну С також дає шанс звернути назад атеросклеротичні зміни кровоносних судин.

Вітамін С також є допоміжним при сепсисі – внутрішньовенні зливки рекомендуються на додаток до прийому сильних антибіотиків (добре запропонувати таке рішення лікарю).

До властивостей вітаміну С слід додати і той факт, що він також дуже ефективно працює в усуненні досить поширеної проблеми, якою є хвороба Лайма (вітамін С вводиться внутрішньовенно). І – як і у випадку із сепсисом – дозується паралельно з антибіотиками (підвищує ефективність лікування).

Кожен із нас сьогодні усвідомлює, наскільки велика загроза раку. І в цій темі вітамін С також приходить на допомогу. Регулярні добавки є ефективною протираковою профілактикою. Медична спільнота також підтверджує, що це спосіб інгібувати зростання ракових пухлин на ранніх стадіях розвитку. Я закликаю допитливих людей цікавитися незалежними дослідженнями добавок із натуральним вітаміном С та пов’язаними з цим фактами поліомієліту або вірусної пневмонії.

Вітамін С – властивості, що використовуються в косметиці

У зв’язку з тим, що вітамін С необхідний у багатьох біологічних процесах, що відбуваються в нашому організмі, він також використовується у косметиці. Це компонент багатьох косметичних засобів, які сприяють привабливому зовнішньому вигляду нашої шкіри та дуже добре впливають на її пружність. Вітамін С, який міститься в косметиці для зовнішнього застосування, позитивно впливає не тільки на еластичність шкіри та розгладжування зморшок, але й захищає шкіру від окислювального стресу (а це призводить до прискорення процесів старіння шкіри).

Крім того, косметичні препарати, що використовують властивості вітаміну С, допомагають у боротьбі з розацеа, поширеними прищами або еритематозними ураженнями. Косметика з вітаміном С також рекомендується людям із темним кольором обличчя.

Які симптоми дефіциту вітаміну С

Симптоми дефіциту вітаміну С досить помітні і насправді їх важко не помітити. До них відносяться: слабкість, швидка втома, сонливість, біль у м’язах та суглобах, кровоточивість ясен або носові кровотечі. Все це характерно для цинги, яка була прокляттям матросів та солдатів на фронтах. Так тривало доти, доки було доведено, що вже 10-20 мг вітаміну З можуть врятувати життя людей, уражених цим захворюванням. Хоча сьогодні цинга в гострих формах зустрічається рідко, багато людей, які займаються медициною, вважають, що сьогодні величезна кількість людей мають серйозний дефіцит вітаміну С і селективні симптоми цинги. Крім того, симптоми дефіциту вітаміну С включають:

• схильність до забитих місць, гематом,
• зниження імунітету,
• погіршення психічного стану,
• відсутність апетиту,
• інфекції горла,
• інтимні інфекції.

Що має найнатуральніший вітамін – джерела натурального вітаміну С

Для досягнення терапевтичного успіху корисний натуральний вітамін С. Тому варто знати, в чому найбільше вітаміну С. Зміст вітаміну С у різних продуктах може дуже ефективно сприяти покращенню функціонування нашого організму та бути профілактикою різних захворювань та зменшенням їх набридливих симптомів. Нижче наведено список того, що містить вітамін С. Варто збагатити своє щоденне меню цими продуктами.

Найбільше вітаміну С можна знайти в:
– плоди троянди – 450 мг вітаміну С в 100 мл соку,
– чорна смородина – 183 мг,
– петрушка – 178 мг,
– червоний перець – 144 мг,
– шпинат – 68 мг,
– ківі – 59 мг.
– Цитринія – 50 мг,
– помаранчах – 49 мг,
– червона смородина – 46 мг.

Заявлений вміст вітаміну С відноситься до 100 г продукту

Картопля, капуста та помідори також є хорошими джерелами вітаміну С, тим більше, що ми часто їх вживаємо.

Ацерола – справжнє багатство вітаміну С

Проте, фрукт, який, завдяки своєму багатству вітаміном С, перевершує будь-який інший продукт – це вишня з Барбадосу. – називається ацерол. У Центральній Америці (звідки вона родом) ацерола використовувалася з лікувальною метою корінними народами ще в доколумбові часи. В даний час він також зустрічається і культивується в: Південній Америці, США (Флорида та Техас), Австралії та тропічній Азії та Африці. Найбільшим виробником ацероли є Бразилія.

Ацерола на сьогоднішній день є найбагатшим джерелом вітаміну С, на його частку припадає до 4,5% ваги плодів. Так його майже в 100 разів більше, ніж у цитрусових і більш ніж у 10 разів більше, ніж у чорній смородині. У цих фруктах також міститься значна кількість: провітаміну А та тіаміну (вітаміну В1), рибофлавіну (вітаміну В2), ніацину (вітаміну РР), кальцію, фосфору та заліза. Сьогодні ацерола не тільки у вигляді плодів, а й у вигляді різних препаратів (про які йтиметься далі в тексті) також доступна в нашій країні.

Вітамін С – дозування

Добова потреба у вітаміні С становить 100 мг. Щоб засвоїти таку кількість синтетичної аскорбінової кислоти, необхідно було б прийняти її в кілька десятків разів більше. Натуральний вітамін С, з іншого боку, засвоюється майже повністю (приблизно 98 відсотків). Деякі дослідники вважають, що наша потреба в цій речовині набагато більша, ніж певна Всесвітня організація охорони здоров’я, тому вони рекомендують добові дози, які становлять до кількох грамів. Як і всі вітаміни та поживні речовини, вітамін С також найкраще забезпечується у харчових продуктах.

Важливо відзначити, що натуральний вітамін С, що міститься у харчових продуктах, не може бути передозовано. Навіть дуже великі дози не виявляють токсичної дії. Навіть якщо його надлишок, він просто виводитиметься із сечею. Однак особливо людям з порушенням функції нирок слід побоюватися надто високого дозування вітаміну С у вигляді добавок.

Натуральний вітамін С – препарати

Ацерола, особливо її свіжі плоди, є нестабільними, тому мають обмежене застосування. Найчастіше отримують концентрований сік, який придатний для заморожування або переробки в порошок. В Америці сік ацероли є поширеним доповненням до різних вітамінних добавок для немовлят та маленьких дітей. Протягом деякого часу порошок ацероли використовувався для вітамінних препаратів і специфіки при застудах, інфекціях та інших недугах, описаних вище. Препарати з натуральним вітаміном С, крім ацероли, також містять екстракти: шипшини, екстракти плодів обліпихи. Вони можуть бути у вигляді капсул, пігулок або порошку. Сьогодні на ринку представлено безліч товарів такого типу, тому варто скористатися цією пропозицією. Завдяки цьому ми забезпечимо наш організм у простий спосіб достатнім запасом вітаміну С.

Сам порошок ацероли також доступний для продажу і може використовуватися як доповнення до соків, молока, йогурту, салатів або десертів. Таким чином, натуральний вітамін С збагатить наші страви.

Важливо регулярно приймати натуральний вітамін С у високих дозах, тому що тільки тоді він має цілющий потенціал. Великі дози, прийняті тимчасово, тобто. тільки під час зараження не дуже ефективні. Давайте також згадаємо, як це було раніше, що синтетична форма вітаміну, що додається у великих кількостях, є недоцільною для людей з порушеною функцією нирок.

Вітамін С – потреба

Потреба цього вітаміну варіативна і досить різноманітна. І це в основному пов’язано з факторами, які випливають, серед іншого, з: умов, у яких ми живемо, хвороб, від яких ми страждаємо чи дієти, і того, як ми готуємо їжу. Нижче наведено список найбільш важливих взаємозв’язків між потребою у вітаміні С та зовнішніми та внутрішніми факторами:

— Прийом вітамінів: А, В2, В6, Е, біофлавоноїдів, кальцію, магнію та цинку — підвищене засвоєння вітаміну С.
— Прийом лікарських препаратів: барбітуратів, саліцилової кислоти (аспірину), добавок, що містять женьшень, діуретиків, слуфонамідів, антикоагулятів, антидепресантів, кортизону, засобів, що містять естрогени, — підвищена потреба у вітаміні С.
– Сонячне світло, нікотин, висока температура, лужне середовище, забруднене повітря – зниження кількості вітаміну С у харчових продуктах до 80%.

— Іржа на обладнанні громадського харчування при контакті з харчовими продуктами, що містять вітамін С, — зниження кількості вітаміну в оброблених продуктах.

— Розумовий стрес, високі фізичні зусилля — зниження всмоктування, що призводить до більшої потреби у вітаміні С.

— Приготування їжі призводить до зниження кількості вітаміну С у харчових продуктах (за рахунок його полоскання).

– Заморожування – незначне зниження вмісту вітамінів (приблизно на 10-20%).

– Тривале зберігання продуктів – великі втрати у вмісті вітаміну С.

— Сушіння фруктів та овочів — зниження вмісту на цілих 90 відсотків.

— Виникнення захворювань та недуг, СНІД, рак, гіпертиреоз, туберкульоз, термінальна стадія ниркової недостатності, алкоголізм, опіки, хронічна діарея, хронічні гарячкові стани, стани після резекції шлунка також пов’язано зі значним підвищенням потреби у вітаміні С.

– Діаліз – велика потреба у вітаміні С.

— Функціонування за низьких температур — велика потреба у вітаміні С.

— Вагітність — нормальна потреба у вітаміні С (надлишок може заважати розвитку плода).

— Споживання великої кількості кави — велика потреба у вітаміні С.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *