Перейти до вмісту

Дегенерація шийного відділу хребта

Реабілітація шийного відділу хребта

Найчастіше, говорячи про біль у спині, ми думаємо про її нижні частини. Порівняно часто зустрічаються пацієнти із симптомами, після операцій чи травм шийних відділів хребта. Серед найбільш поширених причин захворювань верхнього відділу хребта можна відзначити: спортивні травми, травми зв’язок (хлистові травми), дегенеративні та перевантажувальні зміни шийного відділу хребта, дископатію та нестабільність окремих сегментів, що утворюють хребет. У багатьох випадках це необхідна реабілітація шийного відділу хребта.

спортивні травми,
травми зв’язок (хлистові травми),
дегенеративні та перевантажувальні зміни,
нестабільність окремих хребців, що утворюють шийний відділ хребта.

У багатьох випадках це необхідна реабілітація шийного відділу хребта.

Як усе починається з шиї, або коли йти до фізіотерапевта

Симптоми, з якими пацієнти приходять до нас, залежать від багатьох факторів:

ступінь змін,
висоти, на яких вони відбуваються,
час, що минув від перших дискретних симптомів до першого візиту до фізіотерапевта.

Деякі пацієнти повідомляють про тижні або місяці після події. Повірте, це дійсно не варте того, щоб чекати. Чим раніше ви отримаєте допомогу, тим швидше позбавитеся неприємної проблеми. Завдяки цьому надалі ви уникнете хворобливої ​​процедури.

Першими симптомами є просто підвищена напруга м’язів плечей та шиї, обмежені рухи голови або супутні болі. Наші пацієнти також повідомляють про періодичну скутість шиї, поколювання, плеча і навіть руки. Згодом м’язова сила слабшає, виникає труднощі у відкручуванні банки чи пляшки. Хворі скаржаться на зниження концентрації уваги, дратівливість, яка часто виникає внаслідок труднощів із засипанням – тоді потрібна реабілітація шийного відділу хребта.

Реабілітація шийного відділу хребта – дайте собі шанс на безболісне життя

Все починається з огляду пацієнта, адже, незважаючи на те, що шийний відділ хребта однаково збудований у кожного пацієнта, причина недуги може бути різною. Постановка фізіотерапевтичного діагнозу спрямовано причину, тобто. ефективну терапію шийного відділу хребта.

У нас найкраща методика реабілітації шийного відділу хребта, яка допомагає нашим пацієнтам, можна виділити:

Мануальна терапія,
Метод PNF,
Фасціальна терапія,
Кінезіотапінг,
Медичний функціональний тренінг.

Опираючись на досвід, реабілітація шийного відділу хребта починається з усунення больових відчуттів, все для відновлення природних, повних діапазонів рухів в окремих міжхребцевих суглобах. Коли біль у шийному відділі хребта – це забута історія. На наступному етапі вправи з зоровим контролем і верхніми кінцівками починають підвищувати працездатність м’язів, що оточують шийний відділ хребта, голову та плечі.

У подальшій роботі з пацієнтом ми також звертаємо увагу на поставу тіла пацієнта. Ми знаємо, наскільки важливо хороше центральна стабілізація, тобто. сильні глибокі м’язи живота, хребта, діафрагми чи м’язів таза. Ви, мабуть, ставите питання, яке це стосується шиї.

Коли протягом дня ваші м’язи живота та хребет втомилися, не ефективні, наприклад, після 6-8 годин роботи у сидячому положенні. Ваше тіло автоматично руйнується, закриває грудну клітку, витягає плечі та голову вперед та поглиблює дугу, яка утворює шийний відділ хребта. Одним словом, ми сутулимося, і все наше тіло висить несвідомо. Це трохи схоже на бажання побудувати гарний новий будинок на старих фундаментах, що тріснули. Рано чи пізно це стосуватиметься навіть верхньої частини даху.

Регулярні вправи для шийного відділу хребта – основа успіху

Реабілітація шийного відділу хребта з нашим фізіотерапевтом доповнюється індивідуально підібрані комплекси вправ та інструктаж щодо їх правильного виконання в домашніх умовах. Згодом пацієнт набуває усвідомлення правильних вправ, знає, чого слід уникати, наприклад, повертаючись до улюбленої фізичної активності чи професійного життя. Завдяки цьому наші пацієнти регулярно займаються фізичними вправами та завдяки цьому зберігається ефект реабілітації шийного відділу хребта.

Спійте спокійно після реабілітації шийного відділу хребта

Ми знаємо, що сон є основою нашого правильного функціонування. Саме тому ми також допомагаємо нашим пацієнтам вибрати ортопедичну подушку для сну. Тому що немає можливості розпочати день після тихої, сонної ночі, повністю сконцентрованої. Тоді навіть хороша кава не потрібна.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *