Перейти до вмісту

Дегенеративні зміни хребта

Головний біль, шия, плечі. Чому вона з’являється?

Що ви знайдете у статті?

Ви коли-небудь відчували біль у шиї, плечах чи голові після дня за столом? Декілька хвилин роботи за комп’ютером і у вас складається враження, що маленькі шпильки пронизують плече, всю руку. Все частіше з’являється поколювання, випромінювання від шиї через плече до руки. Буває, що біль будить вас уночі. Ви встаєте після ночі і відчуваєте, ніби вся ваша шия завмерла, не дозволяючи вам ні найменшого повороту голови?

Якщо наведений вище опис відображає ваші недуги і ви втомилися приймати знеболювальні препарати, які тільки маскують проблему, то саме час проаналізувати свій день і дістатися джерела проблеми.

Біль у шиї та плечі найчастіше виникає в результаті:

Неправильне положення тіла під час роботи за столом.

Відсутність перерв або змін становища під час роботи.

Статичний спосіб життя.

Неправильне положення під час сну.

Відсутність регулярних фізичних вправ.

Погано підібрана фізична активність.

Дегенеративні зміни в шийному відділі хребта або плеча.

Наша голова, шия та плече тісно співпрацюють один з одним на щоденній основі!

Все, що нам потрібно зробити, це проаналізувати просту діяльність, яка полягає у сидінні за комп’ютером. М’язи голови та шиї дозволяють тримати голову в правильному положенні, так що з мінімальними зусиллями очі можуть стежити як за монітором, так і за клавіатурою комп’ютера. У той же час м’язи шиї, плеча та всієї руки стабілізують нашу руку та передпліччя, тому рука може вільно переміщатися по клавіатурі. Це здається просто, але насправді, якби ми проаналізували кожен м’яз, зв’язку, яку потрібно поперемінно напружувати або розслаблювати, щоб ця точна дія відбулася, це залишило б нас із неабияким подивом.

Як і будь-який м’яз, також і ті, які розташовані в області голови, шиї, плечей, для того, щоб правильно працювати, потребують правильної порції вправ, які для них як їжа. Рух забезпечує хорошу оксигенацію, еластичність та зміцнення тканин.

Як запобігти болю в шиї та плечі?

Ми проводимо більшу частину нашого часу на роботі протягом дня. Це означає, що якщо у нас є робота в сидячому положенні, то рухова активність, яка виключає поза роботою, може бути недостатньою тому також:

Вправа на роботі

Щоденна порція руху на роботі, яка не потребує зміни екіпірування або спеціального спорядження, є ідеальним рішенням. Ви не потітимете, і ви можете тренуватися за своїм столом. Такі прості вправи дозволять вам позбутися зайвої напруги і змусять почуватися більш спокійно при поверненні додому з роботи.

Поділіть свій робочий час

Щоб кожні 45 хвилин ви відривалися від свого столу або комп’ютера і, наприклад, піднімалися сходами на інший поверх або просто в іншу кімнату, наприклад, за документами.

Зміна стільця на м’яч

У середньому протягом 8-годинного робочого дня 3-4 рази по 20 хвилин, після чого повертаються на стілець або змінюють робоче положення на стояче.

Проводьте вільний час активно

Пам’ятайте, якщо ви сидите на роботі, намагайтеся не проводити вільний час вдома перед телевізором. Звичайно, не доведеться відразу виділяти цей час на напружені тренування, почніть із 30-хвилинної прогулянки.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *