Перейти до вмісту

Деменція – дегенеративне захворювання

Деменція – де шукати підтримку у догляді за літньою людиною?

На жаль, у житті наших батьків або бабусь і дідусів настає момент, коли їм може знадобитися більше турботи. З віком можуть з’явитися нові захворювання та розлади, які ефективно перешкоджатимуть їх вільному та самостійному функціонуванню. Одним з дуже поширених захворювань є старече недоумство. Що це за хвороба, як допомогти людині, яка з нею бореться і де шукатиме підтримку?

Чому старече недоумство вражає так багато людей похилого віку?

Старче недоумство – це захворювання, яке виникає внаслідок зменшення кількості нервових клітин із віком. Внаслідок когнітивних порушень для хворої людини його оточення стає чужим. Спочатку людина похилого віку починає втрачати пам’ять, не знає, куди поклав ключі або закрив квартиру, забуває, чому пішов з дому. У той час як перші симптоми не дуже тривожні і можуть бути втрачені, наступні стадії захворювання роблять подальше самостійне функціонування неможливим. З часом, коли літній перестає впізнавати близьких людей, виникають труднощі з рахунком, і навіть промовою, може знадобитися постійне спостереження. Варто розглянути професійний догляд у місці, де працюють кваліфіковані люди. Наш будинок для літніх людей у ​​Києві пропонує цілодобовий догляд за людьми зі старечим недоумством.

Як можна допомогти людям зі старечим недоумством?

Це захворювання стає причиною того, що людина перестає розпізнавати навколишнє середовище, може також стати агресивним щодо оточуючих, через що може знадобитися професійна допомога людям похилого віку. Деменцію вилікувати неможливо, існують препарати, які можуть лише трохи гальмувати її розвиток
та полегшувати повсякденне функціонування. Дуже важливим фактором є виконання завдань, за допомогою яких тренуватиметься пам’ять. Добавки – БАД
також можуть бути ефективними. Все це вимагає багато часу та регулярності, щоб зуміти помітити ефекти. Наш будинок для людей похилого віку в Києві надає жителям не лише догляд, а й терапію та підтримку з боку професіоналів – лікарів та фізіотерапевтів.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *