Що зміцнить організм людини похилого віку?
З роками організм літньої людини стає дедалі слабшим. Тому його необхідно підтримувати в боротьбі зі старістю, і одним з найефективніших методів для цього є зміцнення організму. Зробити це можна за допомогою вітамінів і добавок, призначених для людей похилого віку, але для того, щоб їх застосування було ефективним, потрібно знати, які з них варто вибрати і чому слідувати при здійсненні вибору. Що використовуватиме зміцнення організму людям похилого віку? Ми допомагаємо у виборі.
Насамперед вітаміни
Одна з багатьох ролей, що грають вітаміни, полягає у підтримці імунної системи. Особливо після серцевих захворювань організм потребує постачання цих інгредієнтів. Зміцнюючі препарати, створені спеціально для людей похилого віку, містять вітаміни, які варто доповнювати. Звичайно, їх також можна постачати продуктами харчування. Найбільший попит серед людей похилого віку користується на вітаміни, вітамін А і вітамін С, вітамін D.
Аскорбінова кислота (вітамін С) відіграє найважливішу роль у підвищенні стійкості. Додавання цього вітаміну дозволяє як забезпечити більш ефективний захист організму від вірусів, а й у разі зараження підтримує лікування. Природним джерелом вітаміну С є особливо фрукти та овочі, такі як перець, цитрусові або ківі. Однак у разі низького споживання свіжих овочів та фруктів варто ввести добавки.
Вітамін А він дуже ефективний у захисті від попадання бактерій, оскільки як потужний антиоксидант підтримує безперервність клітинних мембран. Вітамін D насправді це безцінна поживна речовина і, крім впливу на функціонування імунної системи, підтримує скелетну або нервову систему.
Дієта – це половина справи
Правильне харчування також дуже важливе. Дієта повинна бути багата на мінерали, такі як: цинк, магній, залізо. Турбота про їхню присутність у тарілці дозволяє підтримувати розумову та фізичну форму, насолоджуватися хорошим зором та здорові кістки, які допоможуть споживати потрібну кількість кальцію. Однак у разі, якщо в раціоні дефіцит цих речовин, слід враховувати їх надходження до фармацевтичних препаратів.
Особливо після хвороби слід звернути увагу на меню. Під час інфекції використовується білок і його недоліки в ослабленому організмі мають поповнитися якнайшвидше. Літнім людям особливо рекомендуються легкозасвоювані джерела білка, такі як біле м’ясо, риба, морепродукти, молочні продукти чи яйця.
Морську рибу також варто вживати через вміст незамінних жирних кислот омега – 3 та омега – 6. Їхніми джерелами також є олії холодного віджиму та зерна.
Велика роль пробіотиків
Антибіотики найчастіше використовуються у тих випадках, коли захворювання було бактеріальним, а не вірусним. Вони є дуже ефективною опорою у боротьбі з інфекціями, але вбивають не лише шкідливі бактерії, а й корисні. Літні люди повинні найбільше дбати про регенерацію кишкової флори, яка за підтримки у належному стані дозволяє оптимально засвоювати багато вітамінів, наприклад, із групи В.
Пробіотики можна придбати в аптеці, але також можна забезпечити їх продуктами харчування. Достатньо включити до раціону кефір, йогурт та інші молочні продукти. При цьому потрібно звертати увагу на вміст пробіотиків у складі та вибирати продукти, в яких він найвищий.
На додаток до прийому вітамінів та мінералів, що можна зробити з добавками, які містять все необхідне для зміцнення імунітету. Крім уникнення стресів, дуже важливо зміцнювати організм, дбати про сон: не тільки про його кількість, але і про його якість. Літня людина перед сном не повинна займатися фізичною активністю, уникати збудження та різкого світла. Натомість найкраще подбати про свіже повітря в спальні, що дозволить швидше відновитися після можливої хвороби.
Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.
uarenamed@gmail.com – для клієнтів