Перейти до вмісту

Оздоровчий малиновий сік

Малиновий сік. Які властивості він має?

Малина приховує багатство корисних речовин, саме тому отриманий з неї сік століттями використовувався як опора для організму. Якщо ви хочете підтримати правильне функціонування організму, дізнайтеся про цінні властивості малинового соку.

Свіжа малина доступна протягом багатьох місяців – як влітку, так і восени (залежно від сорту). Варто спробувати зібрати плоди в цей час – для того, щоб приготувати малиновий сік, ідеально підходить взимку.

Малиновий сік – чи є протипоказання для його прийому?

Сік, отриманий з малини, є потужною ін’єкцією вітамінів та мінералів. Містить вітаміни групи В, вітамін С, вітамін Е, магній, калій, цинк, кальцій, залізо. Він також містить багато органічних кислот, наприклад, лимонну, яблучну, саліцилову, а також пектинову.

Наведений вище список активних інгредієнтів вказує на величезний потенціал здоров’я, який прихований у малиновому соку.

Цінні властивості малинового соку – чому його варто пити?

Регулярне вживання малинового соку дозволяє уникнути багатьох недуг, а також допомогти боротися з існуючими.

Підтримка серця

Малиновий сік є джерелом калію, магнію та кальцію – мінералів, які підтримують роботу серця. Не позбавлене значення та наявність вищезгаданої саліцилової кислоти. Крім того, тому цей препарат можуть використовувати люди, схильні до атеросклерозу, що борються з гіпертонією. У той же час він допомагає протидіяти тромбозу завдяки своїй здатності запобігати злипанню тромбоцитів.

Допомога у боротьбі з вільними радикалами

Малиновий сік містить велику кількість антиоксидантів – цінних активних інгредієнтів, які допомагають боротися із вільними радикалами. Протидія своєї активності, вони підтримують зменшення запалення або допомагають зупинити процеси передчасного старіння.

Підтримка системи травлення

Пити малиновий сік корисно при проблемах із травленням. Він допомагає регулювати роботу травної системи завдяки своїм послаблюючим властивостям. Крім того, вміст пектинів сприяє очищенню організму від токсичних речовин.

Малиновий сік – приготувати самому чи купити?

Домашній малиновий сік простий у приготуванні – до тих пір, поки у вас є соковитискач. Потім достатньо посипати плід цукром, а потім налити воду в нижню частину машини та закип’ятити все це. Отриманий сік витікатиме через спеціальну трубку.

Якщо ви не бажаєте або не встигаєте приготувати сік самостійно, готовий продукт можна придбати, наприклад, в аптеці. Завдяки цьому ви будете впевнені, що продукт містить усі цінні поживні речовини, які підтримуватимуть правильне функціонування вашого організму.

Як приймати малиновий сік?

Сік, отриманий з плодів малини, можна вживати різними способами – у нерозбавленому чи розбавленому вигляді. Він відмінно п’ється профілактично в невеликій кількості – або як доповнення до чаю чи десертів.

Малиновий сік – чи є протипоказання для його прийому?

Здебільшого протипоказань до прийому малинового соку немає – його можна давати не лише дорослим, а й дітям чи навіть вагітним жінкам. Однак слід бути обережним, оскільки організм деяких людей може мати алергічну реакцію на малину.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *