Перейти до вмісту

Вітаміни та мінерали для літніх

Набір вітамінів та мінералів, необхідних літній людині.

Функціонування нинішніх людей похилого віку відрізняється від життя людей, які жили кілька десятиліть тому. В даний час це група людей, які розвивають свої захоплення, все частіше вирішують мандрувати світом, а також довгий час залишаються професійно активними. Сучасні люди похилого віку чудово знають, що для того, щоб мати можливість насолоджуватися міцним здоров’ям – необхідно подбати про правильну профілактику здоров’я.

Основні елементи профілактики

Ключові елементи профілактики здоров’я включають регулярні подальші візити до фахівців, фізичну активність, правильне харчування та добавки. Особливо важлива правильна модель харчування та доповнення раціону інгредієнтами, які організм людини похилого віку може дистанціювати, наприклад, через різні захворювання.

Чому я повинен приймати вітаміни?

У людей похилого віку частіше розвивається безліч захворювань, що є результатом гормональних змін, фізіологічного зниження синтезу певних білків або відкладення негативного впливу вільних радикалів в організмі. Проте небажані зміни можна зменшити, використовуючи цінні вітаміни та мінерали. Інгредієнти, що приймаються, впливають як на клітинному рівні, покращуючи хід обмінних процесів, так і підтримуючи функціонування більшості органів і систем.

Роль вітаміну С, D і В

Вітамін С він корисний у боротьбі з передчасним старінням організму, нейтралізуючи шкідливий вплив вільних радикалів. Крім того, цей вітамін уповільнює розвиток цивілізаційних захворювань, стимулює синтез колагену, підвищує всмоктування заліза з раціону, зміцнює кістки та суглоби, підтримує імунітет, а також захищає мозок та серце від дегенеративних змін.

За підтримки добробуту це також дуже важливо, вітамін D – необхідний у процесі мінералізації кісток, правильного функціонування кровоносної та нервової систем або зміцнення імунітету. Доступність вітаміну D у їжі дуже обмежена, саме тому його додавання необхідне.

Також варто згадати вітамін B, обмежуючи мегалобластну анемію, регулюючи обмін речовин, зумовлюючи правильне функціонування нервової системи або забезпечуючи психічний добробут.

Які ще мінерали слід приймати людям похилого віку? Фахівці нагадують про правильне дозування Калій та Магній, які зміцнюють м’язи та серце та підтримують роботу нервової системи. Ще одним корисним інгредієнтом є залізо бере участь у синтезі еритроцитів і опосередковано відповідає за оксигенацію всього організму. Цинк у свою чергу він підтримує імунітет, і йод визначає хорошу роботу щитовидної залози.

Полівітаміни – як вибрати найкращу добавку для літньої людини?

Зручніше приймати одну капсулу, яка забезпечить нас високими дозами вітамінів
і мінералів, що відсутні. Такий полівітамінний набір зміцнить весь організм та ефективно доповнить раціон поживними речовинами. Проте споживання полівітамінів за кілька гривень не завжди принесе нам користь. Це пов’язано з тим, що іноді препарати, що є в аптеках, містять невеликі дози вітамінів, які біодоступність залишається бажати кращого. Тому варто обирати якісні препарати.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *