Перейти до вмісту

Послуги Пансіонату

Сімейний будинок для людей похилого віку Життя в Радість.

Метою будинку для людей похилого віку Життя в Радість є надання послуг на найвищому рівні, забезпечення жителям психічного та фізичного комфорту, щоб вони відчували себе добре з нами, а їхнє перебування було приємним і радісним. Ми намагаємося створити сімейну та дружню атмосферу. Працетерапія, що практикується в приватному будинку для людей похилого віку для літніх людей у Києві – це певні специфічні види діяльності характеру фізичної або розумової діяльності, що проводяться фахівцями в даній галузі, спрямовані на розумове та фізичне оздоровлення пацієнта.

Професійний догляд

Психічне оздоровлення полягає у відновленні здатності встановлювати контакти та вміння співіснувати з іншими людьми, пристосовуватися до середовища, в якому ви живете. Фізичне оздоровлення – це поєднання лікувальних заходів із лікувальною реабілітацією, що дозволяють підтримувати фізичну форму, дозволяючи хоча б самостійно виконувати нескладні дії. У працетерапії переплітаються розумове та фізичне оздоровлення, наприклад, музичні заняття покращують настрій, а у поєднанні з танцями покращують фізичний стан. Метою трудотерапії в приватному будинку для людей похилого віку Життя в Радість є запобігання наслідкам обмеження активності (яка супроводжує захворювання) та відновлення здатності жити активним життям у взаємодії із соціальним середовищем. Беручи участь у різних формах організованої та цілеспрямованої діяльності, наші пацієнти не залишаються пасивними, вони не втрачають ініціативи та бажання працювати та бажання встановлювати та продовжувати контакти з оточуючими. Таким чином досягається максимальний розвиток навичок пацієнта, навчання або підвищення ефективності діяльності самообслуговування, створення можливостей вести самостійне життя і навіть займатися трудовою діяльністю.
Професійний догляд, який ми надаємо мешканцям будинку для людей похилого віку Життя в Радість у Києві, забезпечується кваліфікованим персоналом. Наші досвідчені співробітники проводять час із своїми пацієнтами, організовують їм заходи. Найголовніше для нас, щоб вони відчували себе добре та максимально безпечно. Ми знаємо, як багато хороша атмосфера, і для цього ми пропонуємо максимум зусиль кожен день. Ретельно приготовані страви роблять їхній час більш приємним, а також музична терапія, танцювальні або мовні заняття. Для бажаючих регулярно організовуються кінопокази та прогулянки на вулиці. У приватному будинку для людей похилого віку Життя в Радість у Києві також є місце для людей, які хронічно хворі, з обмеженими можливостями або страждають від Альцгеймера, Паркінсона. Незалежно від стану здоров’я, жителі можуть почуватися з нами добре, а їхнє здоров’я перебуватиме під постійною, сумлінною турботою.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *