Перейти до вмісту

Реабілітація гомілковостопного суглобу

Реабілітація гомілковостопного суглобу в пансіонаті для людей з обмеженими можливостями в Києві.

Розтягування зв’язок гомілковостопного суглоба – що про нього варто знати?

Реабілітація гомілковостопного суглобу
Ви вивихнули кісточку? Скористайтеся спеціалістами!

Розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба є дуже поширеною проблемою для багатьох людей – насамперед спортсменів, але воно може торкнутися будь-якого з нас, навіть під час повсякденної діяльності. У цій статті ми представимо вам всю найважливішу інформацію про цю недугу і розповімо, що таке реабілітація гомілковостопного суглоба. Завдяки цьому розібратися з цією проблемою в майбутньому не становитиме нічого складного!

Розтягування зв’язок гомілковостопного суглоба – що про нього варто знати?

Реабілітація гомілковостопного суглоба найчастіше потрібна у разі його розтягнення – у розмовній мові говорять у такій ситуації про розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба і щороку воно може торкнутися багатьох тисяч людей по всьому світу. Простіше кажучи, ця травма полягає у значному перевищенні діапазону рухів у гомілковостопному суглобі і може навіть призвести до пошкодження суглобової капсули або зв’язок. У переважній більшості випадків ми маємо справу з підвивихом стопи всередину.

Реабілітація гомілковостопного суглоба повинна найчастіше використовуватися людьми, які регулярно грають у теніс, баскетбол, скейтбординг або бігають нерівними поверхнями. Така травма зазвичай буває при скоєнні великої кількості торсіонних рухів – вона з’являється внаслідок надмірного навантаження після неправильного позиціонування стопи під час приземлення чи бігу. У такій ситуації відбувається часткове або повне пошкодження капсульних та зв’язкових структур гомілковостопного комплексу.

Розрізняють 3 ступені розтягування зв’язок гомілковостопного суглоба:

Перший ступінь – розтягування зв’язки та суглобової капсули – це пов’язано з легким болем та набряклістю, викликає проблеми у русі;

Другий ступінь – розрив суглобової капсули та частковий розрив зв’язки – це пов’язано з більшим болем та набряком, а також значними труднощами у русі;

Третій ступінь – це розрив суглобової капсули та розрив зв’язок – це пов’язано з сильним болем та набряклістю, а також неможливістю рухатися.

Щоб провести відповідне лікування та реабілітацію гомілковостопного суглоба, необхідно визначити ступінь, а також повідомити про це відповідного фахівця, який повністю індивідуально займатиметься проблемою пацієнта.

Реабілітація гомілковостопного суглоба

Курс лікування цієї травми, звичайно, залежить від ступеня. Реабілітація гомілковостопного суглоба зазвичай не потрібна лише у разі першого ступеня, адже для досягнення певної ефективності достатньо охолодити суглоб, а біль зазвичай проходить мимоволі через 2-3 дні. У разі другого та третього ступеня реабілітація гомілковостопного суглоба найчастіше виявляється необхідною – завдяки їй вдається відновити повну функціональність стопи у найкоротший термін.

Звичайно, реабілітація гомілковостопного суглоба має відбуватися під наглядом фізіотерапевта, який зможе скоригувати комплекс вправ та ефективно допомогти у повному відновленні травми. Будь-які поради, які говорять про те, що ви можете зробити самі, слід ігнорувати – відсутність співпраці з фізіотерапевтом може призвести до поглиблення проблеми! Фахівець підбере відповідний рівень складності вправ, надасть усі рекомендації щодо їх виконання та перевірить прогрес пацієнта. Це дозволить не лише залікувати травму, а й уникнути подальших травм у майбутньому.

Після такого виду травми ваш гомілковостопний суглоб у майбутньому буде набагато більше зазнавати впливу, саме тому вкрай важлива протитравматична профілактика, рекомендована лікарем!

Ви вивихнули кісточку? Скористайтеся спеціалістами!

У нашому фізіотерапевтичному кабінеті ми проводимо реабілітацію гомілковостопного суглоба – завдяки знанням та досвіду наших фахівців, ви отримаєте комплексний догляд та зможете швидко повернутися до повноцінної фізичної форми.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *