Перейти до вмісту

Що робити, коли болить поперек?

Реабілітація поперекового відділу хребта

Біль у спині є найбільш поширеною недугою, з якою наші пацієнти борються щодня. Локалізацією болю зазвичай є поперек, тобто. поперековий відділ хребта. На виникнення цих недуг впливає безліч факторів, у тому числі сидяча робота, відсутність руху чи комунікативні травми та спортивні травми. Симптоми, про які повідомляють пацієнти, справді різноманітні, мають різний ступінь захворювання і найчастіше необхідна реабілітація поперекового відділу хребта. Від оперізувальних, застиглих болів до раптових, пронизливих болів, що іррадіюють у ногу. Іноді пацієнти повідомляють про симптоми далеко від хребта, такі як біль у паху, біль у коліні чи стегні, тоді як основна проблема полягає у хребті.

З чого почати, коли ви боїтеся за свій хребет?

Звичайно, найкраще було б не доводити до ситуації, коли хребет дається взнаки у вигляді сильного болю. Отже профілактика – коли ви усвідомлюєте, що сидите більшу частину дня, постарайтеся планувати роботу у інтервалі, тобто. припинити сидіти після 45 хвилин коротка прогулянка, наприклад, віднести документи або просто для кави або чаю.

Ви також можете практикуватися за своїм столом. Прості вправи на розслаблення, які не вимагають спортивного екіпірування, яке ніхто навіть не помітить, і принесуть полегшення. І після роботи 2, 3 рази на тиждень мотивуйте себе рухатися. Все, що потрібно, це розважальні заходи, такі як басейн, велосипед, йога, пробіжка в парку. Тому що пам’ятаєте – хребет любить рухи, він створений для цього!

Що робити, коли болить поперековий відділ хребта?

Передусім, не варто боятися – навіть за високого ступеня тяжкості недуг дійсно можна досягти багато чого при роботі з фізіотерапевтом. Біль у спині не відразу означає вирок у вигляді хірургічного втручання, адже при правильному веденні та добре проведеній реабілітації поперекового відділу хребта вам може не знадобитися інвазивне лікування. Насамперед, не варто боятися – навіть за високого ступеня тяжкості недуг дійсно можна досягти багато чого при роботі з фізіотерапевтом. Спінальний біль не відразу означає вирок у вигляді хірургічного втручання, тому що при правильному веденні та добре проведеній реабілітації поперекового відділу хребта вам може ніколи не знадобитися інвазивне лікування.

Передусім уникайте дій, які провокують біль. Ми часто чуємо від наших пацієнтів: «Боляче, але я не переставала займатися спортом». Пам’ятайте, що біль Знак «Стоп», що ваше власне тіло говорить вам.

Знайдіть безболісне, зручне становище для відпочинку. Можна використовувати подушки, табурет для ніг, випорожнення – практично все, що у вас є під рукою. Завдяки цьому ви створюєте оптимальні умови для того, щоб зняти запалення, яке відбувається.

Не піднімайте теж, коли болить, не нахиляйтеся на прямих ногах. Навіть у таких діях, як надягання чи зняття взуття чи шкарпетки, можна уникнути перевантаження хребта.

Встаньте та підніміться збоку. Тобто спочатку ляжте на бік і тільки збоку сядьте або ляжте зручно.

Реабілітація поперекового відділу хребта, з чого вона складається, які вправи слід виконувати

Реабілітацію поперекового відділу хребта слід розпочинати якнайшвидше. Пам’ятайте, що кожен больовий інцидент відбувається у вашому хребті та оточуючих тканинах. Запалення, що спричиняють серйозні структурні зміни. Чим раніше ви почнете, тим коротшим і простіше буде для вас весь процес!

Протягом реабілітації поперекового відділу хребта фізіотерапевт розпочне з детальної співбесіди, функціонального обстеження і на цій основі запропонує найефективніші методи лікування. Він надасть вам план вашої індивідуальної реабілітації поперекового відділу хребта.

Цей план включає в себе – за допомогою мануальної терапії, нейромоблізу, фасціальних методик або динамічного кінезіотйпінгу – допомога пацієнтові у рятуванні від болю в поперековому відділі хребта. Це значною мірою масаж фізіотерапевта на вашому хребті.

Далі, завдяки індивідуально підібраним вправам, він вирівняє напругу м’язів, що стабілізують поперековий відділ хребта. Більше напружені розслабляться, а слабкі посиляться. На пізнішому етапі наші фізіотерапевти програмують медичний функціональний тренінг, завдяки якому можна буде надовго зберегти ефекти реабілітації та підготувати наших пацієнтів до безпечного повернення до улюблених занять.

Під час терапії Ви отримаєте від наших фізіотерапевтів, спеціально підібраних для Вас комплекс вправ для хребта та інструкцію про те, як правильно їх робити в домашніх умовах. Ви також дізнаєтеся, чого слід уникати і як допомогти собі, коли біль виникає на роботі чи вдома.

Будинок престарілих Життя в радість спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *