Перейти до вмісту

Симптоми деменції

Які перші симптоми деменції?

Існує безліч захворювань, які в основному вражають людей похилого віку. Потрібно вміти якнайшвидше оцінити ситуацію і розпізнати тривожні симптоми. Одним з таких захворювань є старече недоумство. Як розпізнати симптоми?

На що слід звернути увагу і яка поведінка може бути тривожною?

Деменція може початися дуже безневинно, проте деменція прогресує
і стан хворого помітно погіршується. Перші симптоми часто пояснюються неуважністю, втомою або слабкістю. Літня людина починає забувати, куди вона записує конкретні речі, вона багато разів повторюється, забуваючи, що вже говорила на задану тему, вона забуває окремі слова. Через те, що така поведінка не рідкість, їх часто недооцінюють і не приділяють особливої ​​уваги, визнаючи, що це просто старість.

Що таке деменція та які симптоми її проведення?

Деменція – це черепно-мозкова
травма, яка, прогресуючи, даватиме все більше прогресуючих симптомів. На якомусь етапі навчити хвору людину нової, навіть найпростішої діяльності практично неможливо, а вміння говорити погіршується. Дуже чітким симптомом також є проблема з розпізнаванням людей, що знаходяться на просунутій стадії, навіть найближчих до вас. Вкрай небезпечним симптомом є проблема з орієнтацією у просторі.

Інші симптоми, які можуть вказувати на початок деменції.

Людина з деменцією також часто має проблеми зі слухом або галюцинації та марення. Він може стати агресивним або перезбудженим, що є чітким сигналом про хворобливі зміни головного мозку. Симптоми накопичуються та ускладнюють життя, що часто змушує пацієнта почуватися втраченим та роздратованим. Деменція – серйозне захворювання, яке може призвести до багатьох нещасть, тому не варто недооцінювати навіть найменші сигнали та уважно спостерігати за людиною похилого віку.

Залишені горщики з квітами, відкритий газовий кран, включена праска або відкручена вода у ванній кімнаті — це лише деякі з найпоширеніших помилок, які роблять люди з деменцією. Багато хто з них може коштувати життя і здоров’я, тому важливо піклуватися про них. Цілодобовий догляд за людьми похилого віку, надає Пансіонат “Життя в Радість” у Києві.

Будинок престарілих Життя в радість, у Києві спеціалізується по догляду, оздоровленню і реабілітацією за літніми людьми і за лежачими хворими. Так само, ми надаємо послуги медичного транспортування з України і за кордоном, пишіть нам на електронну пошту або дзвоніть.

uarenamed@gmail.com – для клієнтів

+380988866469

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.Обов’язкові поля позначені *